You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

ZEUS BOŞ PARA CEZASI KESMESİ VE SUNUCUDAN ATMASI

Kayıtlı Üye
ARKADAŞ ARKADAN VURDUKTAN SONRA ÖDEMESİNİ SÖYLEDİM VE MPR ALDIGIMI SÖYLEDİM TEHTİD ETMEKTEN 2500 TL CEZA KESTİ MPR ALDIM DEMEK TEHTİD ETMEKMİ 3 YIL SONRA OG YE GERİ BAŞLIYAYIM DEDİM ÇOLUK ÇOCUK YUZUNDEN OYUNDAN ZEVK ALAMIYORUZ 
https://s6.dosya.tc/server/lg15rd/zeus_mpr.mpr.html PARAMI GERİ İSTİYORUM !!!!! MPR ALDIM DEMEKLE 2500 TL KESİLMESİ ÇOK SAÇMA SÜRE 5.30
En son düzenleme: 04-16-2021, 11:34 AM theosmanali.
Kayıtlı Üye
RE: ZEUS BOŞ PARA CEZASI KESMESİ VE SUNUCUDAN ATMASI
1lMerhaba, Arkamdaki arac frene basmak yerine bana çarpıyor ve bende hızlanıp arkadaşa vuruyorum. Arkadaş diyor ki paramı öde yoksa[ mpr mi alayim]. Kazalar yaşanabilir ödemek zorunlu değil diyorum tekrar aynisini diyor, en sonunda ödemediğimi görünce [mpr aldim] diyerek dolayli yoldan tehtid ediyor
2) Bilerek veya kasıtlı çarpmadim Arkamdaki arac bana vurdu hızlandirdi ufakca dokundurdum 100 200 tlnin lafini yapmamak ve mpr ile tehtid etmemek lazım. İyi oyunlar. 
3) Coluk çocuk dediğin kisiye dikkat et dostum yaşım 18.
Kayıtlı Üye
MPR ALMAK NE ZAMANDAN BERİ TEHTİD OLDU ADMİNSİN DİYE ÇOCUK GİBİ CEZA KESMENİ GEREKTİRİCEK BİR DURUM YOK AYRİYETEN BENIMDE YAŞIM 18 18 YAŞINADA OLMAN ÇOCUK OLDUGUN DURUMUNU DEĞİŞTİRMEZ HAREKETLERİNE DİKKAT ET
Kayıtlı Üye
Kardeşimin uslup ve hitap şeklin yanlış öyle bir konusuyuorsun ki foruma gibip banlattiricam tarzinda dolayli yoldan. Üslubuna dikkat et son uyarim.
Kayıtlı Üye
(04-16-2021, 01:11 PM)Emre_E demiş ki: Kardeşimin uslup ve hitap şeklin yanlış öyle bir konusuyuorsun ki foruma gibip banlattiricam tarzinda dolayli yoldan. Üslubuna dikkat et son uyarim.

O ZAMAN BUNDAN SONRA HER MPR ALICAM DİYENE 2500 TL CEZA YAZ 
KONUYU KAPATALIM...
Kayıtlı Üye
Senin üslup ve tavırların gibi söylerlerse kesilir, uzatmayalım forum yetkilileri bakar.
Kayıtlı Üye
Admin şikayetiniz üst yetkililerime iletildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz admin yetkilerine son verilmiştir.
Ayrıca para hesabınıza tarafımca atılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...