Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz.
Kayıtlı Üye
Polis ile kovalama yapıyoruz ben pit stopa yanlışlıkla giriyorum ondan sonra polis arkadaş ceza kesmek için yanıma geliyor.
 
Ben ceza kesmesini beklerken telefona bakıyorum ceza ekranı geliyor 3 4 saniye sonra beni serbest bırakıyor ama chatte ceza ödedi diye yazı çıkıyor benden para gitmiyor onada para gelmiyor.
 
Polis pit atıyor ama hayla beni kovalıyo olarak gözüküyor ben dolanıyorum polise diyorumki: Beni hayla kovalıyosun diye oda hayır falan diyo.

 Ben haritanın diğer ucuna gidiyorum 500 metre sınırını aşıp belki kovalama biter diye haritanın diğer ucunda dolanıyorum hayla kovalamaca devam ediyor beni ne polis kovalıyo nede başka ben pit atıyorum ve benden 5.000TL ceza kesiliyor. Paramın iade edlimesini isterim.


1.Ekran Görüntüsü: https://hizliresim.com/savVTu

2.Ekran Görüntüsü: https://hizliresim.com/4FCYSe

3.Ekran Görüntüsü: https://hizliresim.com/09I8sC

4.Ekran Görüntüsü: https://hizliresim.com/hOIvqb           


MPR:https://dosya.co/8fqno4f1r5ci/POL^TİS_BUGU.mpr.html             (Kovalamanın başladığı dakika 3:50:0 Bitişi 12:09.09)
                                                                                                                 (Ekran görüntülerindeki bulanıklık benim ekranımdan kaynaklı)
Smile
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz kanıtlara tarafımca bakılmış olup yaşamış olduğunuz bu duruma istinaden 4500TL para (1. Seviye Maksimum ceza hesabı yapıldı) hesabınıza atılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi