Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-10-2021, 09:53 PM #GiFT!.
Merhaba admin. birkaç kişi chatde küfür ediyordu çok rahatsız oldum. crash+grav açanda var. ters yön yapanda. Kolay gelsin.

MPR DAKİKALARI:

#AYYILDIZAHMET(ahmet53q) 5.dakikada küfür ediyor. 8.dakika 7.saniyedede küfür ediyor. 9.dakika 16.saniyede küfür ediyor. 18.dakika 38.saniyede küfür ediyor.

A G C A(STC70) 6.dakika 11.saniyede ters. 6.dakika civarındada ters yöne geçiyor. 10.dakika küfür.

EVO(ibrahimlght) crash+grav: 15.dakika 33.saniyede birkaç kişinin içinden ve block içinden geçiyor.1-2 dakika izleyingayet bariz.(ben daha fazla kanıtla uğraşmak istemedim delili yetersiz buluyorsanız 1 dakika filan izleyin.)

adomera(pehlivan0) küfür ediyor. 16.dakika 18.saniyede

VTOYOTIRES(ToyoTires) 9.dakika 45.saniyede birine küfür ediyor. 16.dakika 30.saniyede küfür ediyor. 16.dakika 46.saniyede küfür ediyor.

ANGARALI(sevo1118) 19.dakikada küfür ediyor.

akaVENOM2(alperenarslan) 9.dakika 53.saniyede genel olarak ailevi değere küfür.

Samet(samet0640.) 10.dakika 12.saniyede küfür ediyor.

https://s5.dosya.tc/server2/57agf6/crash_grav_ters_yon_kufur.rar.html
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup aşağıdaki oyunculara uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

1. ahmet53q -5day- Ailevi Kufur - FORUM Sikayeti
  2. STC70 -5day- Ailevi Kufur - FORUM Sikayeti
  3. ibrahimlght -5day- Crash kullanarak porttaki oyunculara carpmak - FORUM Sikayeti
  4. alperenarslan -30day- Dini kufur-Ataturk'e Kufur-Oyunculara Kufur-FORUM Sikayeti
  5. pehlivan0 -3day- Tehlikeli/Dikkatsiz surus-Ters yonden oyuncuya carpmak-Kufurler-FORUM Sikayeti
  6. ToyoTires -5day- Ailevi Kufur - FORUM Sikayeti
  7. sevo1118 -5day- Ailevi Kufur - FORUM Sikayeti
  8. samet0640. -5day- Ailevi Kufur - FORUM Sikayeti
  9. uguraykn -1day- Oyuncuya hakaret - FORUM Sikayeti
  10. alibaskurt -30day- Oyuncuya hakaret/dalga gecmek-Ailevi Kufur-Dini Kufur-FORUM Sikayeti
  11. orduracing -5day- Ailevi Kufur - FORUM Sikayeti
  12. PandaMert -2day- Oyuncuya kufur etmek - FORUM Sikayeti
  13. Muhammed0505 -5day- Ailevi Kufur - FORUM Sikayeti
İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task