You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
recepfy
Adaletsizlik yaptığımı düşünmüyorum, yapmadım da. Beni damgalamaktan vazgeç. O egonu da 1 kereliğine hak, adalet için görmezden gel, kenara koy. "ben başkasına işlem yaptığım zaman adını geri alıyorsun" İşlem yapman umrumda değil kardeşim. Sana belirttim hala anlamak istemiyorsun. /// bu m logosunu herkes çıkardığı için tekrar geri aldım. Tekrar söylüyorum sana bir kinim nefretim yok, sana inat yapmadım, yapmak istediğim için yaptım. Ban atacağını tahmin etmedim, forum yetkilisi olarak beni çok şaşırttın bu hareketinle senden beklemezdim bu kadar basit bir şeyi büyütmeni. Ben hakkımı savunuyorum yanlış bir şey de kesinlikle kendimde görmüyorum. Seninle laf yarışına girmiyorum, niyetim ezmek değil sadece ama sadece hakkımı savunuyorum ve o banın haksız atıldığını söylüyorum ve açılmasını istiyorum. 2 saattir uğraşıyoruz kardeşim değer mi ? " Benim karşıma böyle gel" bunu demen de ayrı bir ironik olay. Konuyu kilitleme o zaman tartışalım kardeşim di mi ? Benim kelime bilgime de laf atman hoş değil, işi kişiselleştirme. Son sözüm tekrar söylüyorum, senden ricam şu banımı aç. Haksız yere attın, ortada bir suç görmüyorum. İyi forumlar.
Kayıtlı Üye
RE: recepfy
Öncelikle seni damgalamıyorum. Olayları tek tek soru şeklinde cevaplayacağım.

Önceki konunda bana adaletli olmamı söylüyorsun. Dediğin yanlış değil evet adaletli olmaya çalışıyoruz. Adaletin temel anlamı adil davranmak, durumda bulunmaktır. Yani herkese eşit şartlar altında işlem yapılması gibi düşünebilirsin. Örnek verecek olursak ben sizi 4 kişi gördüğüm zaman adınızın başındaki logoyu kaldırtıyorum, ben size kesin olarak ARKADAŞSINIZ demiyorum. Adınızın başına o simgeyi koymak sizi klan gibi gösterir ve en büyük örneği şu an burada ve ben buna cevap yazıyorum. Sana adaletsiz dememin mantığı ise, benim size simgeyi çıkarın dedikten sonra herkes çıkardı. Yani herkese eşit davranıldı eşit seçenekler sunuldu. Ama sonrasında sen 4 kişinin arasından 3 kişinin hakkını o simgeyi tekrar alarak yedin. Burada o 3 kişi nasıl o simgeyi almadıysa senin de almaman lazım. Ama aldığın için burada sen adaletsiz durumuna düşüyorsun.

Bana egolu demeni anlamıyorum sana sadece olanı anlatıyorum bana kötü sözlerle yaklaşıyorsun. Benim sana herhangi bir hakaretim, yanlış üslubum olmadı.

Benim en küçük şeyi büyütme gibi bir durumum yok. Bu olan kuraldır ve siz bu kuralı ihlal ettiğiniz için beni zora sokuyorsunuz ve ben işlem yapmak zorunda kalıyorum.

"Benim karşıma böyle gel" bu cümlede ben senin kelime bilgine, hakimiyetine laf atmıyorum. Sen olayı anlamadan yorum yaparsan ''Adaletsizlik yaptığımı düşünmüyorum,'' gibi bir cümle kullanırsın, ama benim yukarıda yazdığımı düşünerek yorum yapsaydın bunu bile demez hatta konu bile açmazdın. Yanlış kelimeleri yanlış yerde yanlış anlam içerisinde kullandığını sana söylüyorum ama sen bana rest çekiyorsun.

Konu kilitlemem ise zaten konuya cevap verdiğim için denilecek bir şey kalmıyor. Eğer benimle tartışmak istiyorsan Tartışmalar kısmına konu açıp seninle bu konunun üzerinde durabiliriz ama şu an artık çok geç çünkü ben en önemli açıklamamı yapıyorum.

Size o simgeyi çıkartın demiş isem sizin boykot etmeniz lazım ve sonrasında zaten çıkarmayanlar kickleniyor ve bu size bir uyarı aslında.

Yöneticinin de dediği gibi ''tek başınıza kullandığınız zaman sorun olmuyor fakat birden fazla kişi kullandığında klanlaşma veya tag olarak görünebilir, adminin uyarısını dikkate alıp dediğini yapmanız durumunda sorun yaşamazsınız. ban kaldırılmayacaktır.''
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi