Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-01-2021, 12:11 PM TalipKurt123.
Öncelikle selamın aleyküm. 14.00 Saatleri arasında 61 portunda düz yolda gidiyorum. Uzun yolun sonunda "GOFU" adlı şaför ters şerit den bana çarpıyor. "şeritinden git diyorum" Geliyor dönüp vuruyor "malmısın" diye soruyorum. ki bu konuda haklı oldugumu düşünüyorum. Yapdığı hal ve hareketler beynini kullanmadan yapıyor. Cevap vermiyor devam ediyorum pek takmıyorum fazla. Sonra baba dan sağa doğru dönerken frenliyorum ve arkamdan vuruyor. Bilerek yapdığını düşünüyorum arkadaşın. fren ışıklarımın yandığını görüyordur muhtemelen ki zaten fren lemeyip gaza  basmasından belli bilerek yaptığı Devam ediyorum. "gözlerin stop farlarını görmüyor galiba" diyorum ve ardından arkadaşı etıketlıyorum. Berkı chate bakmıyordur diye "ne var lan" diyor ve ardından "adam akıllı sür arabanı" diyorum ve ardından "zoruna mı gitti bursalı" diyor burda çok sinirleniyorum arkadaşa. ilkde sövmeyi düşündüm fakat biraz düşündüm burada. Ardından sövmedim ve "ban istiyor canın galiba he:d" yazıyorum. "komik bişey yok kardeş" yazıyor. "komık olan sensın" diyorum çünkü yapdıgı hal ve hareketler komik ve çocukca ve son olarak "forumda ağla hadi yazıyor"

öncelikle yapdığı hal ve hareketlerden kaç yaşında olduğu belli. Banlarsanız sevinirim çünkü arkadaşın insanların yaşadığı şehirlere saygısı yok 
berki siz banlarsanız aklı başına girer girceğinide pek sanmıyorum fakat banlarsanız berki ağlamayı bırakıp yapdığı hareketleri ve yanlışlıkları görür.

-Sürücü İsmim : B U R X A 

-Sürücü İsmi : GOFU

-Yaşadığımız olay zamanı : 28:03.66

-Olayın Geçdiği Mpr : https://s6.dosya.tc/server/pxukzi/BAN_1.mpr.html

Kolay Gelsin
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Şikayetinde bulunduğunuz oyuncuya işlem uygulandı. Kelimelerine dikkat edin haklı olsanız dahi böyle şeyler kullanmayın.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi