Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar admin. Ali BABA(Ali_Baba61) grav,oyuncu huzurunu bozma,küfür,hakaret ve pişkinlik yapıyor oyunda. Bu kişiyle gerçekten uğraşmanızı istiyorum. Başka iple girerim diiyor. grav olduğunu söylüyor vs. pişkinlik yapıyor kendini birşey sanıyor. Kolay gelsin.

MPR DAKİKA VE SANİYELERİ:

4.dakika 48.saniyede beni uçuruyor. gravdan uçuyorum herhalde
5.dakika 3.saniyede ters yönden 2 kişiye dokunuyor. grav olduğundan dolayı adamlar savruluyor herhalde.
5.dakika 28.saniyede birine vuruyor.
5.dakika 48.saniyede adama dokunuyor adam baya sürükleniyor grav olduğunu burdan bile anlayabiliriz ilerdede sorduğumda kendisi zaten söylüyor.
6.dakika 40.saniyede kasten vuruyor ayağım kaydı tarzında şeyler söylüyor.
8.dakika 45.saniyede kaza yapıyor kalabalık olduğu için pit atması lazım normalde 8.dakika 51.saniyede gülüyor boşuna pişkin demiyorum.
10.dakika 2.saniyede grav varmı diyorum.7.saniyede var diyor. grav olduğu kendisi söylüyor.
10.dakika 28.saniyede yeni ip ile girerim diyor.
11.dakikada birine hızlanıp vuruyor.
13.dakikada ters yönden birine vuruyor.
13.dakika 23.saniyede küfür, 30.saniyedede hakaret ediyor.

https://www.dosya.tc/server33/venqv7/Ali_Baba61.rar.html
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz oyuncuya (Ali_Baba61) gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task