Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-26-2021, 12:19 PM jacker157.
ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKÜM BEN DİZZY ARKADAŞIM İLE NORMAL Bİ ŞEKİLDE ŞAKALAŞIRKEN SAVCI ADLI ADMİN GELDİ KONUYU KAPAT DEDİ BENDE ŞAKALAŞTIĞIMIZI SÖYLEDİM VE ARKADAŞ BENİ ATTI TAMAM EYVALLAH DEDİM ATTI OYUNA GELDİM ARKADAŞA DEDİĞİM KELİME ŞU TANIMIYORSAN BENİ SOR ARKADAŞLARA ÇOK İYİ TANITIRLAR DEDİĞİM İÇİN GELDİ ARKADAŞ 3 GÜN BAN ATTI BEN BU ARKADAŞ HAKKINDA İŞLEM YAPILMASINI İSTİYORUM VE NORMALDE BEN KİCK VE SONRA PARA CEZASI DİYE BİLİYORUM DİREK 3 GÜN BAN ATILMASI SAÇMA DEĞİL Mİ KÜFÜR DAHİ İÇERMEDİĞİ HALDE AİLEVİ KÜFÜR 5 GÜN İKEN BEN ŞAKALAŞTIĞIM İÇİN 3 GÜN YİYORUM
İYİ GÜNLER TEŞEKKÜRLER..
https://hizliresim.com/R78jJx
BerkeAnıLAltuntas
Kayıtlı Üye
Adminden gerekli kanıtlar alıp geri dönüş sağlanacak. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-27-2021, 01:01 PM recepfy.
Merhaba,

Adminden kanıtları aldığım vakit ve incelememe bağlı olarak; 

Siz arkadaşınız ile sataşırken şakasına olsa dahi insanlar yanlış anlayabilir. Admin bunu kendisine göre yani oyuncular veyahut sizin dalga geçtiğiniz şahıs bunu şikayet etmediği sürece işlem yapılmaz. Admin durumdan kendi şikayetçi olduğu için burada işlem yapmış buraya kadar haklısınız. Sonrasında admin size çok kelime etimyor fakat siz konu kapandığı halde konuşuyorsunuz admin de banlıyor. Eğer banınızın süresi şu an 3 gün olsaydı kısaltılacaktı fakat 1 gün kaldığı için kısaltmanın manası yok. Ban kaldırılacaktır.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.

Banınız kaldırıldı.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
2 Ziyaretçi
Task