Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
22.10 Civarı oyundayken 5 tane polis yol ortasında ceza kesiyolardı bende yol açılsın maksatıyla pit attım her türlü 1 er k miktar düşücekti ancak 5k daha ceza kestiler sebebi ise spec atmakmış ben akşamdan akşama oyuna giriyorum nerden bileyim böyle bir kural gelmiş (zaten server çok saçma oldu eski ortam hiç bir türlü yok ) hadi tamam kural geldi diyelimde insan bi söyler o yasak birdaha tekrarlama diye tak diye ceza mı kesilir bazen bıktırılıyolar hakketen
Kayıtlı Üye
Şikayet ettiğiniz adminin adını yazın ayrıca polisten kaçıyorsanız büyük ihtimal pıt çekmekten yiyeceğiniz 5k'nın derdini yapmazsınız. Çünkü seviye 5 olunca 5k polisten ceza yiyeceğiniz biliyorsunuz ve kaçmaya devam ediyorsunuz. Polisin sizi yol dışında yakalaması lazım çünkü yolda ceza kesemez ama keserse cezayı beklemeniz gerekmekte ve ceza kesildikten sonra foruma şikayet olarak açmalısınız. Adminden aldığınız ceza da zaten bir daha yapmamanız içindir.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Konuya herhangi bir kanıt (SS-MPR) yüklememişsiniz. Yol ortası demişsiniz fakat hangi haritada, hangi bölgede yol ortasında kesildiğini bilemiyoruz. Ayrıca sürekli oyuncular polislerin daha az kazansınlar diye pit atmalarından dolayı böyle bir kural getirilmiştir. Oyunculara ceza ağır gelsin ki bir daha böyle bir şey yapmasınlar diye böyle bir kural getirilmiştir. Sadece siz değil emin olun 10'larca kişiye böyle ceza kesildi. Bir daha böyle bir şey yapmamanız dileklerimle...

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
3 Ziyaretçi
Task