Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-11-2021, 08:47 AM emretopuksak. Düzenleme Nedeni: ekleme
öncelikle mpr nin 16:40. dksından sonra kersy i izliyerek olayları görebilirsiniz polis berkenin onu yapması yasaklamıştı berke tüysüz polis kovalarken önüne geçip ilerde barikat kurması lazımdı ama berkenin direk önüme atlayıp kovalama başlatıyor ayrıyetten mpr de çıkmamış okısım  ben giderken polis batın ve diğerleri pit at diyolar bana mecbur pit attırıdılar  benim 5 k gitti 5 k nın ödenmesini istiyorum mpr dışında daha fazla ram  öne kırma oldu başka mpr bulursam alta ekliyeceğim 
düzenleme :
alttaki mpr de olayın tam hali var 16:40 tan sonra olayı tamamen izlerseniz sevinirim
2. mpr bunu izleyiniz

mpr: https://www.dosya.tc/server33/o6iiz0/kersy.mpr.html
squen 22:10 da arkadan vuruyor devamında vurmaya devam ediliyor benim görüşümde ram şeklinde
25:30 da arkadan vurarak duvarlara vurduruyor
27:55 de map dışına uçurup zorla pit attırıyolar
şimdiye kadar benim görüşümde ram öne atlama vs vs yapmadıkları şey kalmıyor gereği neyse yapılsın
mümkünse 5k cezam karşılansın
iyi forumlar
[OG]KERSY
OSMANLININ ÇORUMLUSU
Kayıtlı Üye
semih abi 2. mpr yi eklemeyi unutmuşum tekrar bakarmısın 2. mpr ye
[OG]KERSY
OSMANLININ ÇORUMLUSU
Yönetici
(02-22-2021, 02:52 PM)emretopuksak demiş ki: öncelikle mpr nin 16:40. dksından sonra kersy i izliyerek olayları görebilirsiniz polis berkenin onu yapması yasaklamıştı berke tüysüz polis kovalarken önüne geçip ilerde barikat kurması lazımdı ama berkenin direk önüme atlayıp kovalama başlatıyor ayrıyetten mpr de çıkmamış okısım  ben giderken polis batın ve diğerleri pit at diyolar bana mecbur pit attırıdılar  benim 5 k gitti 5 k nın ödenmesini istiyorum mpr dışında daha fazla ram  öne kırma oldu başka mpr bulursam alta ekliyeceğim 
düzenleme :
alttaki mpr de olayın tam hali var 16:40 tan sonra olayı tamamen izlerseniz sevinirim
2. mpr bunu izleyiniz

mpr: https://www.dosya.tc/server33/o6iiz0/kersy.mpr.html
squen 22:10 da arkadan vuruyor devamında vurmaya devam ediliyor benim görüşümde ram şeklinde
25:30 da arkadan vurarak duvarlara vurduruyor
27:55 de map dışına uçurup zorla pit attırıyolar
şimdiye kadar benim görüşümde ram öne atlama vs vs yapmadıkları şey kalmıyor gereği neyse yapılsın
mümkünse 5k cezam karşılansın
iyi forumlar
konunuz incelenmiş olup zararınız karşılanacaktır.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi
Task