Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
61 portunda takılırken yusufB "Yetkili: [OG]YasinB(ybedir34)" ismindeki yetkilinin sürekli 2-3 kişiye yardımcı olduğunu gördüm bide bir adamlara diyor yani bulaşan olursa yanınıza gelen olursa bana söyleyin diye hatta o 2-3 kişi yuzunden otele gidenlere kick falan da atıyordu Smile neyse kendi şikayetime geleyim.
yasini böyle gördükten sonra adamlara özel eskortluk mu yapıyorsun dedim  "HAYIR BEN DUZENI SAĞLIYORUM" gibisinden büyük birşeyler yazdı Smile
kalan kısmıda burda zaten

https://hizliresim.com/fmEnSt

NOT :  pingim var diye kick atıldıgında serverdeyken ss alabildim Smile

tekrardan servere girdiğimde ise neden böyle birşey yaptın ki amaç neydi gibisnden sordum
ve aldıgım cevap

"COK KONUSMA OYUNUNU OYNA" yazdığı tam olarak buydu

ne zaman konusup ne zaman oyun oynayacağımızı sana mı sorucaz gibisinden yazdım

aldığım cevap cok daha güzel Smile

https://hizliresim.com/1Cw8cf

olay bundan ibaret boş yere ban yediğimi düşünüyorum tamamen yasin kendi egosunu tatmin etmek için banladığı kanaatindeyim kaldı ki yazdığı acıklama ile de aten olayın gram alakası yok Smile

genede önemli olan yetkililerin verdiği karar tabi  Big Grin

K.adım : poyrazz
işlem yapan kişinin k.adı : ybedir34
Kayıtlı Üye
Merhaba, adminlerimiz ile userlerimiz arasında böyle ufak tefek yanlış anlaşılma yada sorunlar olabiliyor foruma gelip konuyu anlattıgın için teşekkür ederim.2 tarafta birbirini yanlış anlamış ve bundan böyle bir konu olup banlandıgını görüyorum , bize gelen şikayetlerden biride bu konu admin ile tartışmak admin ile sözlü münakaşa girmek yada tesil etmek 1gün ile 12 saat banlarına kadar gidebilir adminimiz biraz agresif sert konuşmuş sizde karşılık vermişsiniz yanlış anlaşılma sonucu oldugu ortada banınız açılacaktır lütfen oyunda adminler ile sözlü tartışma içine girmeniz yanlış ve kurallarda cezası vardır böyle konularda admin raporlama bölümüne girip adminlerimizin yaptıgı davranışları değerlendirilmesini yapıyoruz banınız açılacaktır tekrardan böyle bir durum karşısında üzüldüğümü belirtmek isterim iyi oyunlar.
1 Ziyaretçi
Task