Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-18-2021, 03:04 PM mbvkng16tr.
1-) Öncelıkle herkeze iyi oyunlar 169 Takılyorduk Adam soluyacagımız ıcın sağa seriten sol serite gectik ve Arkadan hızlı bir sekılde gelen arkadaş Sol Serit boş oldugu taktırde gelıp Dibimize kadar gırdı ve İlk bana vurarak benım dengemı bozdu ve daha sonrasında Kuzenıme vurarak Ortalıgı karıstırdı daha sonrasında 3 seritli yol solda neden gıdıyorsunuz dedı ve Ukala ükala konusarak sınır etmeye devam ettı admınlere söyledıgım zamanda sol boş deıldı dedı ve admınlerı kandırmaya calıştı 

2-) Servere yeni başladıgımızdada aynı hatalı yapmıştı bize altında hızlı arac olunca yanımızdan ya sıfır gecıyor ya da makas atmaya kalkıp bızı patlatıyordu hasar odemek zorunlu deil diyordu mpr full ızlersenız ne demek ıstedıgımı anlarsınız süreklı yanımızdan ya sıfır gecıyordu yada makas atmaya calısıyordu dıbımıze kadar gırıyordu 

3-) Mpr Link : https://s5.dosya.tc/server/ho1dh9/mbvkng...a.mpr.html

4-) MPR Zamanı : 26.58.26 Saniyesinden İtirbaran Mpr Sonunda kadardır 

5-) Gerekli İşlemin Yapılmasını Rica edıyorum 

Sikayet Eden Kişi Bilgileri

Adı : EmreŞ

Kullanıcı Adı : MaraZ06

Sikayet Edilen Kişi Bilgileri :

Adı : Berkay.V

Kullanıcı Adı : mbvkng16tr

Öncelikle bu sebepten dolayı 2 gün banlanmışım arkadaş solda 2kişi 169 gidiyordu 169ken sağda gitmesi gerekiyor bunlardan onlara işlem uygulanması gerekmezmi? ve ortalarına girmek için kamera açımı değiştirdim ve solda uf1 gidiyormuş uf1in solda ne işi var ona işlem uygulanmıyor 169la ortada gidene işlem uygulanmıyor bana uygulanıyor. Kasti bir kaza yaptırmadım kamera açısını değiştirdiğim için uf1i göremedim ve kaza oldu. 2 gün banımın para cezasına çevrilmesini istiyorum eğer çevrilmicekse 169la solda giden 2 fxocuya ve soldaki uf1e işlem uygulanmasını istiyorum. Ortalarına girmek hataydı kabulleniyorum ama tekrar yapmıcağım. Para cezasına dönüştürülemezse en azından 1 güne indirilsin osm2 aldım ovali bekliyordum bari ovalin son 1 2 saatine gireyim rica ediyorum.
Yönetici
160km ve altına sağ şerit zorunlu, mprdeki araclar orta şeridi kullanabilir. Ayriyetten sen makas atıp sağ şeritten orta şeride geçiyorsun, sola geçip devam edebilirdin.

Ban açılmayacak konu kilit.
1 Ziyaretçi
Task