Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-17-2021, 02:16 PM SHROUDS.
VALLA HOCAM BEN OLAYI BAŞTAN ANLATAYIM EN BAŞTAN ANLATAYIM BEN 1 AYA YAKINDIR BU SUNUCUDA OYNUYORUM 1 AYIN NERDEYSE HER GÜNÜ BAN YİYORUM YANİ İSTEMSİZ BİR ŞEKİLDE NEYSE KONUYA GEÇEYİM. SEMİH ABİ BEN AFK DEMİŞTİ SONRA ARABASINI ALIP İLERDE Bİ YERDE PARK ETMİŞTİ ARABASINI BENDE ARKASINA PARK ETMİŞTİM SONRA DEDİM SEMİH ABİ AFK GİDEYİM HAWLİ BİR VİDEO ÇEKEYİM SONRA VİDEO Bİ KERE 1 KİŞİ GELDİ DİYE İPTAL OLDU SONRA 2. SİNİ ÇEKTİM BÜTÜN SUNUCUYU GÖSTERMİŞTİM SONRA VİDEOYU KAYDET TUŞUNA BASMADAN DİREK ESC İLE ÇIKTIM AZIMDAN KAÇAN TEK ŞEY ANANI ARVADINI DEDİM SADECE SONRA 5 GÜN AİLEVİ KÜFÜR DİYE BAN YEDİM KISALTABİLİR VEYA AÇTIRABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER VİDEOYU ÇEKEMEDİM DİYE Bİ AN AZIMDAN KAÇTI ÇOK ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM FORUM YAZILARINI İNCELEYEN KİŞİYE TEŞEKKÜR VE MİNNETLERİMİ SUNUYORUM... 
K.ADIM: SHROUDS
ATILDIĞIM İÇİN MPR ALAMADIM.
BU SUNUCUDAN BANLANMAK BENİM ZORUMA GİDİYOR ÇÜNKÜ SEVEREK OYNUYORUM VE OSMANLI SUNUCULARINA ÇOK ALIŞTIM TEKRARDAN ARANIZDA OLMAK İSTERİM.İLK ATTIĞIMI GÖRMEMİŞSİNİZ...

OSMANLI GARAGE  GALP
Yönetici
"Merhaba,

Adminden de gerekli kanıtı aldım ve sizin dediğiniz olayın doğru olduğunu gördüm.

Lâkin chatte ailevi kelimeler veyahut cümleler yazılması yasaktır sonucu 5 gün ban cezasıdır.

Banınız kısaltılmayacak, Açılmayacaktır.

Lütfen daha dikkatli olun.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.

"

bir önceki konu görüntülenme kasıldığı için silinmiştir.
1 Ziyaretçi