Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=4516

Kişinin şikayeti yanlış incelediğini düşünüyorum ban yemek umrumda değil zaten yetkiliye yaptırım uygulansa bile banım açılmasada olur ayda yılda bi giriyorum ancak şikayet üstünde resmen iftira atmış.

şikayetteki MPR kaydını benim araç kameramdan içten izlerseniz anlayacaksınız. aracın arkası attığı için diğer şeride geçiyor ki, köprüye yaklaştığımız için zaten o şeride geçecektim hepsini geçtim bunu fark etmeyip kasıtlı olarak üstünüze kırmış diyor MPR kaydını izlerseniz direksiyon'u kırmadım bile düz dururken aracın arkası attı, ayrıca hepsini geçtim 3 şeritli map açık adam 200 kilometre hızla şeridinde durmuyor en soldan gitmesi gerekmiyor mu?
Kayıtlı Üye
Admin şikayetiniz Üst Yetkililerime bildirilmiştir. Beklemede kalın
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Uzaklaştırma almış olduğunuz konudaki MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir.

O an en soldan gelemez çünkü MetehanK kullanıcı adlı oyuncu en soldan geliyor. Haliyle o senden hızlı olduğu için orta şeritte kalıyor. Burada sen THE DZN kullanıcı adlı oyuncuyu arkadan geldiğini zaten görüyorsun. Onun sollamasına izin versen gaz kesip geçişi kolaylaştırsan ve şeridinde kalsan böyle bir sorun/olay olmazdı ve yaşanmazdı. Sen de köprüye onlar geçtikten sonra zaten girerdin.

Almış olduğunuz uzaklaştırma kaldırılmayacaktır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi