Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-01-2021, 08:29 AM prolar121.
MPR Link: https://dosya.co/h1n2xgropo8j/Jant_ve_ters_gelenler(b^Tıktım).mpr.html

Süre: 1) 0:18'de jant olduğu bariz belli. Kapatır'mısın diye yazıyorum cevap yok !! Oyun zevkimizin içine etti 2-3 gündür denk geliyor bu çocuk.

2:46' jant olduğunu doğrulamak için çarpıyorum ve uçuyorum...

nissangtrr34 - 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Süre: 2) 1:50'de tersten gelip vuruyor bi KB bile yazmıyor banlanmasını istiyorum hocam.

Baraniko -

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Süre: 3) Daha dönemeyenler gelip bana vuruyor biri terste gene KB bile yok yazık. 2 Dkde oyundan soğudum yemin ederim.

GÖRKEMDEMİRCİ -        Berhan Öztürk -
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup aşağıdaki oyunculara uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

nissangtrr34 -5day- Jant kullanimi - FORUM Sikayeti
Baraniko -1day- Ters yonden oyuncuya carpmak - FORUM Sikayeti
BerhanOzturk -1day- Dikkatsiz/Tehlikeli surus - Oyunculara carpmak - FORUM Sikayeti

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi