Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-31-2021, 04:00 PM #GiFT!.
Merhabalar admin YusufÖzkan(kptan25) isimli oyuncu crash açmış. Ben şöyle farkettim pitten çıktım giderken bi anda birisi içimden geçti ve gitti ping girdi sandım izleme moduna geçtim ve izlemeye başladım trübüne geldiğinde block içinden geçti emin olamadım ve oyundaki arkadaşıma vurmasını söyledim ve arkadaşım uçtu izlerseniz sizde teyit edebilirsiniz. İyi günler. İyi çalışmalar.

MPRdeki Vurma dakika ve saniyeleri : 

16.saniyede birine vuruyor.
46.saniyede birinin içinden geçiyor.
49.blocka vurup hasar almıyor veya içinden geçiyor.
51.saniyede kayıyor ve block içinden geçiyor(3 block içinden geçiyor)
1.dakika 27.saniyede benim içimden geçiyor ve kasisten atlamıyor fark ettiyseniz.
2.dakika 36.saniyede block içinden geçiyor ve hasar almıyor.
4.dakikada arkadaşıma diyorum.
4.dakika 12.saniyede arkadaşım vuruyor ve aynı şekilde hasar almıyor.(2.defa vuruyor ve arkadaşım uçuyor.)
CILINGIR İSİMLİ OYUNCUDA İÇİNE GİRİYOR BİR ŞEKİLDE AMA SONRA ARKADAŞIM VURUNCA CILINGIR İSİMLİ OYUNCU UÇUYOR.(4.dakika 38.saniye)
4.dakika 43.saniyede arkadaşım yine vuruyor ve uçuyor.

https://s2.dosya.tc/server14/5b269f/kptan25_crash.rar.html
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz oyuncuya (kptan25) gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi