Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm Bu mesajı yazmak ıstemezdım ama yazmak zorundayım malesef 61 62 portlarında rahat edemiyorum ışıklara uysam bile malesef birisi vuruyor dün normal bir gün idi arkadaşımla geziyorduk dgn ısımlı kardesımız bızı rahatsız ettı bizimle alay etti mpr kayıtlarımda var durduk yere vurdu sonradan ise admine söyledik admin ise alpina idi ilk attı sonra geri geldi bidaha vurdu dc verdim kardeşımız büyük çıktı saygım sonsuz sonra ıse dcde alpinanın yanında ailevi küfürler etti bende 2 günlük küfürden ban yedim ben sadece hakkımı arıyorum ben neden ban yemişim ss istiyorum ve hatta videoyu izleyin sonlara dogru kardesımız küfür ediyor ailleye sonradan çıkıyor admin ona kaç günlük verdi bilmem ama alpinaya ss ver dememe rağmen vermedi ben hakkımı arıyorum böylelerine çözüm bulunmasını istiyorum.

Oyundaki Kayıtlı: Gmailim:bilgimakinesi659

Oyundaki Nickim: COCO-POPS 

Oyundaki Arkadaşımın Nicki: _JustWatch_

Oyunda Rahatsızlık Veren Şahısın Nicki:TURKEYDRİFT™DGN

Mpr yi tam atamadım ama haal devam edicek isterseniz başka yerden atabilirm sınır varmıs
Alıntı
Kayıtlı Üye
Admin ile konuşup olayı öğreneceğim ,normal süreçte adminin direk ban atması doğru görülmüyor her oyuncunun uyarı , kick , ban hakkı vardır bu sebepten ötürü admine söylesende uyarı kick sonra ban işlemini yapabilir Adminimiz kişileri karıştırıp sana ban atmış olabilir , şikayetlere forum üzerinden bakıldıgı için adminler özel olarak dc den kabul etmeyebiliyor fakat adminin insiyatifine ve ilgilenme durumuna yani boşluk durumuna bağlı o anki sebeplerden bakmayabilir normaldir.SS'leri forum üzerinden detaylı şekilde bize aktarırsanız gereken işlemleri yaparız.İlgili admin ile konusup olayı öğreneceğim bana k.adını atarsan daha hızlı cevap vereceğim fakat ban listesinde k.adını göremedim TpOd k.adın ise ban geçmişinde bir şey yok fakat ben admin ile konusup sana dönüş yapacağım.
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-28-2020, 06:30 PM Kerem01.
Banın birazdan açılacaktır k.adın TpOd ise, eğer açılmaz ise bana k.adını buraya at, iyi oyunlar.
Alıntı
1 Ziyaretçi