Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-27-2020, 03:44 PM D O G A C.
Oyuna dün başladım.Dün gece 2civarı hangi adminin banladığını bilmiyorum oyundan bi arkadaş dc istedi bende gelmesi için link attım fakat yasakmış herhangi bir bilgim yoktu.Daha sonrasında da dcye gelen adminlerle durumu konuştuk zaten.Banımın kaldırılmasını rica ediyorum.Teşekkürler
Kayıtlı Üye
Dün discordunuza gelen adminlerden biri bendim önce küfür edip sonra banlandık Smile neyse bu konuyu oyun içine bağlamıoyrum kurallarımızda reklam yapmanın yaptırımı bellidir ve affı olmayan konulardan biridir kuralları okumanız gerekiyordu direk sunucuya kayıt olup girip oynayıp derseniz olmaz kuralları boşuna hazırlamıyoruz ''Osmanlı Garage forum discord facebook yada Bünyamin UZUN youtube kanalı harici ayrı şahsi yada başka bir yeri temsil eden link yada reklam hususu oluştruran link paylaşımı yasaktır.'' kural budur.Bu arada küfür edip banlamanız dışında nasıl konuyu çözdük o'da ayrı bir konu ama önemli değil Big Grin konu belli yatırım belli ban kalkmayacak sınırsız atıldı ise yapacak bir şey yok günlü atıldıysa bekleyeceksin ki banı atan yöneticiydi.
3 Ziyaretçi