Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-25-2020, 04:59 PM 17SemihG.
Bu Konuyu Açarken İlk Olarak Şunu Belirtiyim Bu konuya adminler dışında kismenin bakmasını istemiyorum çünkü moderator arkadaşlar para ile aldıkları modertorlükleri kendi leyhine olarak kullanıyor ENES KETTE kullanıcı adlı moderatör tersten gelirken bana çarptı daha sonra ödemisi dediğimde ödemek zorunlu değil dedi buraya kadar herşey normal diyelim 
Normal Yollarda Ters Gitmek Uygunsuz Harekerler: Uyarı / 500TL / 1000TL /(Devamında insiyatife göre max 1 Gün ban)

bu kuralıda buraya bırakıyorumki bu arkadaş moderator olmasına rağmen bu kuralı bilmiyor sanırım devam ediyim ben konuma ben hakkımı savunurken beni serverdan attı bu arkadaş
https://hizliresim.com/ab605I
bu görselde arkadaşın bana bidaha konuşma demesi üyeler herhangi bir argo kelimesinde uyarı laması vede bir moderatorün böyle bir kelimeyi kullanması hiç doğru değil 

https://www.dosya.tc/server28/nlo9ic/enes_ters.mpr.html
mpr nin son dakikalarına doğru izlerseniz eğer bu arkadaşın yaptığının doğru olmadığını bana çarptıktan sonra gereksiz yere serverdan atmasını vs. herşeyi anlayabilirsiniz
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-25-2020, 06:57 PM Eneskette.
İlk olarak kullanıcı adını söylermisin oyundaki? Nerden bileyim kim olduğunu kime çarptığımı. 2.olarak hakkını oyunda değil burada savunacaksın uzatma dediğim halde uzattıysan atabilirim seni oyundan. Muhtemelen vurmuşsam ödemişimdir ödemediysemde bana kullanıcı adını söyle atayım hasarın neyse. Birdaha konuşma demem gayet normal. Serverde sen hakkını savunurken ben sana dedimki kaç kere git foruma şikayetin varsa sen hala diğer yöneticilere yazma peşindesin. He bu arada o an oyunda ödemek zorunlu değil duyurusunu atanda ben değildim. He son olarak kaçıncı dakikada vurduğumu söylede bakıyım nasıl vurmuşum.
Alıntı
1 Ziyaretçi