Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
YEG ADMİN ve 1 polis daha kovalamadaydi bende kovalamaya bakıyordum yeg ve arabacı kovalamada ram yaptı hemde açık açık bende ram yapıyorsunuz dedim yeg bana bişey bildigin yok falan dedi dcden mpr goruntulerini atınca ise tamamda sw 4 tü falan diye R yaptı ondan sonra  görselleri görünce niye boyle yapıyorsun deyince enes bı ........ Yasin küçük dedi 
Engelledi açık açık küfür etti bana bunu diyen çocukta da büyük olmam baya komik gereğinin yapılmasını istiyorum fotoları şahsıma açık bir küfür var bu admjnden kaçıncı şikayet ...
Kayıtlı Üye
2 tarafla konuştum olayları dinledim kısacası birbirinizle it dalaşı gerçekleştirmişsiniz.Senide uyarıyorum aynı uyarıyı onada yapacağım bundan sonra biribinizle bir sözlü münakaşaya girmiyorsunuz sadece adminin konusu olursa yada şikayet edeceğin zaman veyahut sunucu ile iglili bir sorun oldugunda yazacaksınız , harcinide herhangi bir sözlü muhabbet gibi vs şeylere girmiyorsunuz madem anlşamıyorsunuz konuşmayın bu kadar basit.
2 Ziyaretçi