Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
benim daha multi ne olduğunu bilmeden ban yedim açıklama yapabilirmisnz
Kayıtlı Üye
Kardeşim oyunda önceden ban yedin sunucu açıp adam çekmekten,yeni hesap açıp girmişsin şimdi bir akıllı senmisin oyunsa gördük seni bir de atar yapıyorsun tekrar banladık banim açılmaz adını değişip tekrarda giremezsin.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-05-2021, 05:28 PM Eazy-G.
Kardeşim Önceden de seni banlamıştım multi hesap kullanımından tekrar oyuna başka kullanıcı adı ile giriş yapıp oynuyorsun oyunda soruyorum multi hesap diye hala ukala cevaplar veriyorsun.Hatta Öncedende multi yaptığında foruma konu açmış idi k.adları 2sininde aynı?
Kayıtlı Üye
Ben bu insim sıfır lamadab önce öyle salaklık yapmıştım doğru insim sıfırlayın ca ban larda kalktı ve ukala cevap konusuna gelince sen multi diyince bende herhalde ben de tw den jant lastik seçe biliyor sun bende o anladım dedim ki 375 25 19 jant lastik ukala ca cevap değil bence vede insim zaten sıfırlandı sıfırlandı ktan sonra hiç benim mpr yada şikayetim geldimi gelmedi çünkü bilmeden eskiden öyle salaklık yapıp 1 kulanıcıya sw bilgisi vermiştim bu kadar ben ban ımın açılmasını arz ediyorum çünkü ben Osmanlı w dinde zevk alarak oynuyorum
Yönetici
bir zamanlar herkes için ban affı oldu banlar açıldı sizinde açılıysa banınız kilitliyorum konuyu
Osmanlı Garage Yöneticisi
2 Ziyaretçi