Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-04-2021, 08:28 PM Volkan Ö..
Az önce 4gün ban atmışsınız adamı kovalamaca yapıyorduk adamı kovalarken kazadan ötürü aracım sola çekiyordu  destek istedim arkadaş desteğe geldi ben aracım sola çektiği için geride kaldım ve  kovalama seviyeside 3ün üstünde olduğu için arkadaşa polis chatten ram yap dedim yani arkadan vurup soin attırmasını istedim yetişebilmek için arkadaş bunu yanlış anlayıp forum açmış ve haksız yere ban yedim 4 gün üsteli oyunda kovalamacadayken zararımın karşılanmasını ve banımın açılmasını istiyorum. Hızlı ilgilenirseniz sevinirim

Ogm whatsap gurubunda herkes ram dediği için bende bu şekilde öğrendim rami arkadan vurup spin attırmak anlaamında biliyordum.

İsterseniz daha çok ss aatabilirim ram dediklerine dair.
Yönetici
şikayet edilmiş olduğunuz konuyu da zaten ben incelemiştim.
zanlıyı etkisiz hale getir demek yerine polis chat de ram yap diyorsunuz.
yanlış anlatım söz konusu olsa bile ram yap denilemez. etkisiz hale getir denilmeli.
lütfen polis chatte yada polis dc de kendimizi daha anlaşılır ve görev yapımını düzgün telaffuz etmeye dikkat edelim.

ban sürenizin fazlalığı ise de görevli olduğunuz x2
ban açılma söz konusu değildir.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi
Task