Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhaba Olayı anlatıyım: X kişisi yolun ortasına atlıyor ve ben ona yanlışlıkla vuruyorum. X kişisine Cezayı öder misin diyorum ve cevap vermiyor. Tamam o zaman bende mpr alıp foruma atıyorum diyorum. Yeg admin araya dalıyor sanane isterse ödemez falan diyor. Bende tamam sıkıntı yok diyorum iki kere. Sonra beni bilerek çarpmadan + Tehditten kickliyor. Tekrar oyuna girdiğim de, neden kickliyorsun bilerek vallahi çarpmadım diyorum. Vallahi çarpmadım tehditte etmedim ödemezse mpr alıp foruma atıcağımı söyledim Dedim vee 12 saatlik ban yedim sebebi adminle polemiğe girmek. Kısacası ben YEG adminden şikayet demiyelim ama müzdaripim.

Yazım hatalarım olabilir kusura bakmayın. Benim sorunum Ban değil isterse 10 gün atsın ama eğer ben bilerek vurduysam tehdit ettiysem saygısızlık yaptıysam atsın hiç problem değil. Ben ne kötü bir kelime ne kötü bir söz kullandım yemin ederim Mpr Ss falan yok ben sadece bu arkadaşımızın yaptığı hatayı söylüyorum durduk yere insanın morali bozuluyor ve sinirleniyor. Dc den kullanıcı adını sorduğumda sizinle mi uğraşıcam diyip engelliyor admin olmuşsun ben düzgünce derdimi anlatmaya çalışıyorum. Burda beni yanlış anlamayın ama ben 20 yaşındayım adminin bu hareketlerinden kaç yaşında olduğunu tahmin edebiliyorum. Banım Kalktı ve sırf bu olay yüzünden foruma üye oldum eğer yanlışım olmuşsa düzeltin. İyi günler dilerim.
Alıntı
2 Ziyaretçi