Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-20-2020, 07:27 PM Paniqalestezi.
Yetkili arkadaşlar toplanın en başından anlatıyorum olayı inanmazsanız konsolu açıp chat history'den attığım ss'lerin zamanına bakabilirsiniz. İlk olarak xrt ile gezerken keskin bi virajda gaza fazla oturdum ve arabanın arkası kaydı ve istemsizce drift yapmış oldum toparlamak için. İçinizden kesin he he öyledir demeyin çünkü olayı gören bi arkadaş bilerek yapmadığıma şahitlik etmişti ben polise itiraz ettiğimde. Neyse işte onun kovalamacası felan filan derken ışıklarda durdum yazdı cezamı yoluma devam ettim. Önümde 2 araç vardı: Birisi bu konunun açılmasına sebep olan [POLIS] Yeg[OG] (YEGGAMER) diğeri de sıradan çinko bi' vatandaştı kim olduğunu hatırlamıyorum. Sonra yeg arkadaşımız beni kovalamaya karar verdi. Durdum kenarda yazdı cezamı. Neden diye sorduğumda drift yaptın dedi. Bende itiraz ettim çünkü o beni kovalamaya başlamadan önce arkasındaydım ve daracık bi alanda döndüm kovalamaya başladığında ise dümdüz bi yola girmiştik. Yazdı cezamı (bu arada cezayıda fazla yazmış polislik kurallarına bakarken öğrendim. Trafikte tehlikeli sürüş 30/60/100 tl ceza olarak görünüyor forumda ama bu bana 250tl yazdı. Az önce discordda bunun sebebinin 2 kere ardarda polis kovalaması olduğunu söyledi fakat önceki kovalamanın onu alakadar ettiği bi prosedür varsa benim haberim yok). Hakkımı savunmak için doğal olarak yazdım drift yapmadım vs vs. Ardarda 2 HAKSIZ kovalamacanın sonunda sinirlenip Allah ıslah etsin sizleri dedim ve buna sinirlenmiş olacak ki beni kickledi. Atılma sebebine ise (hatırladığım kadarıyla) ''admine hakaret (allah sizi ıslah etsin dememden bahsediyor) + adminle tartışma (adminlerle seviyeli bi şekilde bile tartışma yapılamayacaksa cidden yazık) + huzursuzluk çıkarma(?)'' dan kickledi. Tekrar girdim server'a dedim hakaret yazmışsın ama ben sana hakaret etmedim tabii eğer ''Allah sizi ıslah etsin'' cümlesini hakaret olarak gömüyorsan. Allah sizi ıslah etsin dedin dedi. ''Islah kelimesinin anlamını biliyor musun'' diye sorduğumda bilmiyorum söyle dedi. Islahevlerinden yola çıkarak anlam yürütebilrsin ''iyi etmek, dizginleştirmek'' anlamında kullanılıyor dedim. Amma velakin niçin sinirlendi hiç bilmiyorum fakat konuşmaların devamı ss'lerde mevcut. Bu arada olay sırasında ss almayı unutmuşum fakat Lazy'nin chat history özelliği ile konuşmanın bi kısmını aldım umarım işe yarar. Gördüğünüz şeyleri dedikten sonra oyundan çıktım discorddan kendisine mesaj attım banlamakla alakalı şeyler (tehdit) söyledi. Konuşmanın tam halini maalesef atamam 2 kişi arasında ki konuşmayı 3. bir kişiye izinsiz yaymak bildiğiniz gibi suçtur .p Beni banladı mı banlamadı mı hiç bir fikrim yok oyuna daha tekrar girmedim eğer banladıysa banımın tekrar açılmasını ve bu arkadaşımız hakkında işlem yapılmasını rica ediyorum. Adres vermek felan ne demek ya Big Grin (kullanıcı adım JAPONCA olan Pani)
Kayıtlı Üye
Yetkiliye tarafımca uyarı verildi, kullanıcı adınızı kontrol ettiğimde herhangi bir uzaklaştırma işlemi uygulanmamış. İyi Forumlar!
Osmanlı Garage Ceo
1 Ziyaretçi
Task