Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Burada ALLAH'a küfür ettiğim hakkında bir uyarı almışım. Suçlamalardan tek kabul ettiğim VTECK açmaktır, o da unuttuğumdan ötürüdür. Kaza yapınca pit atamadım bilgisayarım kastı yoksa biliyoruz hemen pit atılacağını. Allahını yazmıştım Allahını seveyim olacaktı yanlış anlaşılmışız. Allaha veyahut aileve herhangi bir değere küfür kabul edilemez.

Adminleriniz, polisleriniz dinlemeden etmeden para cezası ve ban atmayı çok seviyor. Burası roleplay serveri diye biliyordum gerçeğe yakın olmasını ümid ediyordum.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-04-2020, 11:21 PM GIRESUNLU.
Sanırsam oyun içindeki gibi burada da umursanmıyoruz.. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Bir cevap yazmaya tenezzül bile etmiyorsunuz.
Yönetici
En son düzenleme: 12-05-2020, 01:50 AM enesbey5858.
Herzaman müsait olmuyoruz yada gözden kaçıyor farkındaysaniz ? cevap verilmedi ise konu üste çıkması için mesaj atmanız yeterli Yarın konunuz ile ilgili bizzat ilgileneceğim.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
En son düzenleme: 12-05-2020, 09:23 AM enesbey5858.
Gerekli kanıtlar adminden istendi değerlendirilme yapılacaktır, geri dönüş yapılacaktır.
Yönetici
Herhangi bir kanit sunulmadığını icin baniniz kaldırılacaktır. İş musaitligine göre baninizin açılması aksayabilir beklemede kalin
1 Ziyaretçi
Task