Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Gece 2 buçuk 3 saatlerinde oyunumu oynarken birr arkadaş, ban yedi ve neden ban yediğini admine sordum, ve bence haksız olduğunu söyledim. Bana ileri geri konuştu admin, konuyu uzatırsan işlem yapacağım dedi konuşmayı bitirmeme rağmen ban attı oyunumu oynarken, gece gece bile rahat rahat oyunn oynayamayacak mıyız?  o kadar emek, uğraş hepsi boşa mı gidecek şimdi? başka bir hesaptan girip neden ban yediğimi sormak istedim, seni foruma vereceğim dediğim halde alaycı bır tavırla insanın sinirine gidecek bir şekilde verirsen ver demeye devam etti, admin diye de bu kadar insanların üstüne gelip durduk yere ban atamaz diye düşünüyorum. Her şeyi geçtim emek vererek bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama sonucunda 999 gün ban yiyoruz gerçekten çok saçma olduğunu düşünüyorum, insanların emekleri bu kadar harcanmaz. Lütfen banımı açılmasını istiyorum.

Saygılar Emircan T.
Yönetici
Kullanıcı adınız nedir ? Size gerekli yardımları burdan sağlayacağım.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Eğer ban yediyseniz banlı hesabınızdan başka bir hesaba geçip oyuna girmeniz multi olarak geçer, haliyle 2.hesap açımı perma 999 o hesaptan ban yersiniz.
Gerekli kanıtlar adminden istenecektir.
Kayıtlı Üye
neden ban yediğimi sormak için girmiştim, ve diğer girdiğim hesaplardan da Servera kayıtlı değildim zaten unlocker den yapmıştım. Neden ban yediğimi sormak için açtım sadece.
Yönetici
En son düzenleme: 12-04-2020, 05:15 PM enesbey5858.
Banınız gerekli üst yetkilim ile değerlendirilme sonucunda kaldırıldı. Fakat yanlış tavırlarınızdan dolayı gerekli para cezası aynen uygulanacaktır!
Tekrarında dikkat edelim..!
2 Ziyaretçi
Task