Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
daha önce açmış olduğum konu
https://osmanligarage.com/showthread.php?tid=319
merhaba daha önce açmış olduğum konu kapatıldı ve para iadesi yapılmadı emek vererek kastığımız para yapılan saldırılar yüzünden hergün gidiyor piste inemez olduk bu gün tekrar yapıldığı için bu konuyu tekar açma gereği duydum geçen açtığı konuda 4*300 1200 tl paramın gittiğini belirmiştim bugün tekrardan 3kez gitti vede bu saldırılar yüzünden giden param 2400 oldu adminlerin serverdeki arkadaşlarıma 5k gönderdiklerini duydum bu saldırılar yüzünden paraları gittiği için ama bana öyle bir para gelmedi bu haktan bende faydalanmak istiyorum vede giden paramın telafi edilmesini istiyorum moderatorlerin para gönderme gibi bir yetkisinin olmadığını bildiğim için bu konuya bir ADMİN in yorum yapmasını bekliyorum
iyi oyunlar
iyi forumlar
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-14-2020, 06:56 AM Caner Aktağ.
Merhabalar saldırının oldugu sıralar sunucumuzda admin vardı. VE admin arkadaşımız size uyarı yapmıştır "saldırı oldugu için lütfen pitten çıkmayın" Ama bunu dinlemeyen userlerimiz vardır User hatası oldugu için birşey yapamıyorum ama yinede yönetime bunu bildiricegimiyi oyunlar.
.
Yönetici
bi konuya 10 kişi yazmaya devam ederseniz forumda yetkiniz kalmayacak kilitli konuya yazma amacınız ne?
1 Ziyaretçi