You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Haksız Ban Yedim Kanıt Var!

Kayıtlı Üye
Bugün 18:20 civarında önüme geçen ve yola çıkmamı kapatan HardPunto1 adlı şahıs yüzünden bana gelip sürtüp HardPunto1 bu şahısa arkadan çarpıp ovalde kazaya sebeb oluyor ve ben bu yüzden oyunda atılıp 5k ceza yiyorum oyundan atılıp oyuna giriyorum bu durumu admine söylüyorum yazıyorum ve devam edince huzursuzluktan ban yiyorum olayların hepsi mpr de mevcuttur ben haksız yere ban yediğimi düşünüyorum adminlere karşı herhangi bir şekilde onları suçlamam yoktur tekrardan belirterek haksız ban yediğimi düşünüyorum.

Olay MPR'si : https://www.dosya.tc/server27/17rv3y/EFE_MPR.mpr.html

Olayın olduğu dakikalar: 3.20 saniyede önümü kesiyor (HardPunto1) 3.28 yola çıkarken onun yanından geçmeme izin vermiyor bende öyle olunca onun yanına geçerek çıkıyorum 3.31 de admin gelip bana sürtüyor daha sonrasında (HardPunto1) arkadan çarpıyor sonrası üstte yazdığım gibi.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Yönetici
RE: Haksız Ban Yedim Kanıt Var!
İlk olarak ovale böyle bir çıkış yok, resmen 3 şerit kaplayarak çıkış yapıyorsunuz ikinizde.  önündeki sana 3.20 de yol vermiyor, ondan öncesinde yola çıkabilirdin bir engel yoktu. Tam önündeki yola çıkarken yola atlıyorsun, aynı şey size yapılsa neler yaparsınız? Biraz empati kur 280 le gelen insanlar senin yüzünden cisimlere vurup -1.500 -2.000 TL ceza yiyor, oyuna girip kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun ve doğal olarak konuyu uzattığın için huzursuzluktan ban yiyorsun burada bir haksızlık yok! 

Bu defaya mahsus banın açılacak, tekrar benzer bir hatan olduğunda ban atılacak!

[Resim: lDAtBv.png]