You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

çok pardon ama sınırsız banlasaydınız yani

Kayıtlı Üye
Bakın küfür ettim haksızım farkındayım biliyorum ama 15 günde ban atılmaz ki bütün ban listesinde en uzun ban benim neredeyse 999 ları saymaz isek. İsimsiz bir arkadaş crashla ağzıma ediyordu tek kelime bir şey yazdım şimdi buraya yazmıyorum ama tek kelime ana bacı da değil direkt kişisel 15 gün ban atmışsınız lütfen yani hadi 2,3 gün olsa haklısınız ama 15 yapılmaz ki banlayan admin >rzgrogzz lütfen yani bi bakar mısınız buraya ?Küfürümün ss i var bu arada atabilirim isterseniz.
En son düzenleme: 03-28-2020, 11:56 PM stache.
Yönetici
RE: çok pardon ama sınırsız banlasaydınız yani
Küfür edip kaçmayı biliyorsun karşın da paralı admin yada normal bir admin değilim he bünyamin ha ben senin karşında 15 yaşında biri değil 24 yaşın da biri var sen dua et 15 gün ban attım bir saygısızlığını daha görürsem 2 senelik ban atarım akıllı ol 15 gün sonra banın kalkacak
Kayıtlı Üye
RE: çok pardon ama sınırsız banlasaydınız yani
sakatlık var mı abi kim kaçmış acaba ? karıştırıyorsun herhalde niye ragelanıyorsun bu kadar kim kaçmış sorun var mı bi yerinde ?

bir de artist artist konuşuyorsun bir şey biliyormuş gibi ben küfür ettim sonra töbee .d yazdım chata oyunuma devam ettim ban yedim atıldım kim kaçmış ? Madem konuya hakim değilsiniz artist artist konuşmayın yok şu kadar atmadığıma şükret diyorsun bir de komik.
En son düzenleme: 03-30-2020, 02:02 PM stache.