Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-02-2020, 11:53 AM alperatesready. Düzenleme Nedeni: kullanı adı yazdım
Merhabalar, ayın 28'inde ovalde admin ışık eklendiğini söyledi gir çık yapınca görebileceğimizi söyledi. Param -9000 civarıydı. Çıktım tekrar girdim girer girmez iflas yedim. Daha iflas için 1000 varken. Daha sonrasında adminleri yormamak için konu açmadım ve 5 gün bekledim. Bugün baktığımda ise Çarşamba günü iflas yediğim gözüküyor. Pazartesi iflas yememe rağmen çarşamba gözüküyor ve şuan oyuna giremiyorum. Rica etsem açar mısınız?

https://prnt.sc/ururh2 Buda iflas yediğim gün arkadaşıma yazdığım mesaj

kullanıcıadı: alperatesready
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-02-2020, 12:37 PM SİVASLI.
Öncelikle;  ''adminleri yormamak için konu açmadım'' Bizi düşündüğünüz için teşekkürlerimizi iletiriz yalnız, biz doğru ve kaliteli bir oyun için 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz..

'' Oval haritasına eklenen ışığı ilk önce görmek isteyenler yeni eklenen ışıkların aktif olması ıçın gir çık yaptığında aktif olacaktır '' diye adminler olarak uyardık ve öneride bulunduk.

Pit süreniz varken direk olarak oyundan çıktığınızda maximum 350 - 500TLarasında otomatik olarak cezai işleme tabii tutulursunuz.

Hesabınızdaki para -10.000TL Olduğu an 5 gün uzaklaştırma cezası yersiniz ve paranız sıfırlanır. ( -10.000 TL BAKİYE İLE giriş sağladığınızda otomatik olarak sistem tarafından ban atılır.)

Sonuç;
Ban sorgunuzda Ban yeme tarihiniz ve saatiniz, 30.9.2020 12:57:53 Açılma tarihi ise 05.10.2020 12:57:53[b] Tarihleri olarak işlendiği için şuanlık herhangi bir işlem yapılamayacaktır.[/b]
Kayıtlı Üye
Konu hakkında araştırma sonucunda dönüş sağlanacaktır.
Beklemede kalınız, sabrınız için teşekkür ederiz.
Yönetici
Banınız kaldırılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task