Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Sabah 7 gibi oyuna girdimde sunucuda 3 4 kisi vardı furkan admin afk kalınca bende sıkıldım vtec actım nası olsa kimse yok diye ama mpr almıslar kapatım uyarı gelice orda konu kapandı 10  gibi furkan adminle gazlarken bana sekiyosun dedi vtec yok du bende sonra bende ınanmadım sekıydum ayarı ona yolladım ama kullanmadı enson discord ekran actım gazladım ayarı deistirdim hala sekiyodum herseyi kontrol etti bisey demedi sunucu admin ler gelmeye basladı ayarı yolladım 1 admine o kullancaktı bende arkasından aynı ayarla cıktım bide cıktım biraz ilerledim furkan admin 5000 tl para cezası kesti vtecden sonra biraz konuyla konsutuk utku admin izleyip gelcem dedi izlemisde bisey gormedim dedi kanıt mpr bende acılmadı yardımcı olurmusunuz bide   YAZIM YANLISLARINDAN DOLAYI ÖZÜR diliyorum
Alıntı
Yönetici
En son düzenleme: 09-14-2020, 04:38 PM enesbey5858.
Foruma gelen konudan cezai işlem aldınız https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=2052 ,
Baariz belli oluyorki vtec/tweak programı kullandığınız mpr de net bir şekilde görülüyor.
Furkan admin oyunda iken afk gözüküyor ve daha sonrasında aldığım bilgiye göre admin size ceza kesmiş fakat, konu geldiği için cezai işlem aldınız.

+ Program kullanmasaydınız böyle bir sorun ile ilgili karşılaşmazdınız
Lütfen kurallara uymaya özen göstermeye çalışalım.
Kanıtlar ile ilgili attığım linkden konudaki mpr yi izleyebilirsiniz
Konu kilitlenmiştir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task