Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm yaklaşık 10 15 dakika önce oval pistinde uf1 106 ile para kasıyorum dedim yeter artık oyundan çıkayım o og tünelden önce kaçış rampası bulunan yere girecektim ama bariyere çarptım giremedim pit atacaktım fakat sürem vardı yolu kontrol ettikten sonra hızlıca kaçış yoluna girip pit stop yaptım süre bitince oyundan çıkacaktım ama ordan baron isimli bir admin 5000 tl ceza yazmış ovalde tehlikeli hareket diye dedim 5000 tl yazmışsın dedi haklı ceza bana gelsin burda kurallardan kaza yapıp pit atmamanın cezasının 5000 tl olduğunu göstersin ben gayet de pit atardım ama araç olmadığını gördüm hadi ters şeritten yazdı desek uyarması gerekiyordu ilk önce yol ortasında ilerlemeyen adamı uyarıp atıyorlar ben öyle birşey yapınca 5000 tl ceza benide at benide uyar birde bana küstah küstah foruma mpr at diyor ne mprsi senle mi uğraşacağım bünyamin abiden semih abiden özür diliyorum ama ben bünyamin abiyi 6h den beri bilir tanırım ensar boğazla 6e den 6h ye kadar beraberdik onun serverinde adminlik yaptım yani o şekilli baron isimli admin sen ekmeğe mama derken ben bu oyunda 6e sürümünde adminlik yapıyordum onu da geçtim 5Z28 sürümünde araç modu yükleyerek tek başıma oynuyordum ondan dolayı haddini bil bu serverda para yaptığın adminlik seni yüceltmez admin olabilirsin ama userlerine de saygılı olacaksın.

Sonrasında ettiğim küfürden dolayı özür dilerim ama kişinin annesine sövmek istemediğimden dolayı öyle bir küfür ettim.
Kuralları aşşağı bıraktım adminlik alırken okumadın ama şimdi oku istersen naylon mafya baron
Bu arada 2 ay önce saat gece 3 de 4 de bile full çeken yarışa giremediğimiz cruise serverda neden 25 kişi civarı olduğunu bu admin arkadaşın tavırlarına bakınca anlamak zor olmuyor.
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task