Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-25-2020, 10:55 AM Togii.
admine 1 tane laf attım ilgilenmediği için direk ban yedim kurallar şu şekilde

Admine Saygısızlık:  Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Uzatılırsa insiyatife göre max 15 gün ban)

ilk yaptığım hatada 5k kesmesi 2 yaptığımda 10k dahada uzatıp devam edersem ban atması gerekmiyor mu? yoksa kafasına göre istediği gibi ban atabiliyor mu? kurallar boşuna yazılmış eğer böyleyse, kurallarda ne varsa ona göre işlem yapılması gerekiyor yazılana göre ilk yaptığımda 5k 2 incide 10k 3 üncüde ban atması gerekiyordu bunu bana açıklar mısınız? insafiyet söz konusu olamaz burada kurallarda ne varsa o ona göre hareket edilmesi lazım yada kuralları hatalı yapmışlar yada adminler başka anlamış.

bu arada forumdanda ban yersem sorun olmaz çünkü iletişim için hiç bir ticket yeri yok konu açmaktan başka birşey yapılmıyor.

şöyle şeye anlatır gibi anlatıyım belki daha kolay olur

kurallar Admine Saygısızlık:  Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Uzatılırsa insiyatife göre max 15 gün ban)

oyuncu : admin görevini yapsana artık

adminin yapması gereken : uyarı 1+5k- kurallara göre hareket etmesi gerekiyordu. ---------  adminin yaptığı hiç bir uyarı ceza yapmadan kurallardaki yazıyı çiğneyerek kafasına göre 3 üncü işlemi yapması direk banlaması, bu yanlış değil mi? insafiyet gibi şeylerle üstü kapatılmasın lütfen kurallarda uyarı verilmesi gerekiyorsa verileek ne yazıyorsa o olması lazım, insafiyet konusuna gelince 3 üncü kuralda bahsediyor ban kısmında 1-15 gün arası ban atabilir bu ona kalmış birşey ancak oyunucu tek seferde yaptığı için kurallara göre hareket etmesi gerekiyor ve 5k ceza kesmesi gerekiyordu.
Yönetici
En son düzenleme: 08-25-2020, 11:58 AM enesbey5858.
Bakın örnek banlar, max 5 gün olmak zorunda 15 gün yazıyor fakat 5 gün atılıyor,
Çoğu işlemlerde adminler insiyatif kullanıyor
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task