Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
66664 portuna nasıl kayıt olabilirim zahmet olmazsa anlatabilirseniz ve herhangi bir ücret ödemem gerekiyormu şimdiden teşekkürler
Alıntı
Yönetici
En son düzenleme: 08-14-2020, 10:50 AM enesbey5858.
Merhabalar,
66664 Portuna herhangi bir ücret verilmeden gönül rahatlığıyla kayıt olabilirsiniz.
Porta girip kayıt ol'a basın ardından gerek unutmayacağınız bir şifre oluşturun daha sonradan güvenlik cevabını yazın ve tekrar giriş yapın,

daha sonrasında ise Telefon onayı yapmanız gerekiyor gerek hesap onayı için telefon onayı yapmanız gerekmekte.

Gerek WhatsApp numarasına oyundaki [Resim: unknown.png]
Burdaki s2 lisans kullanıcı adınızı gerek onay numarasına iletin ve geri dönüş yapılacağında sizi bilgilendirileceklerdir.

Gerek telefon numarasını buraya atıyorum, WhatsApp 64 Cruise portu için onayınızı burdan yapabilirsiniz.+90 534 834 57 76 
Ayrıca marketten işlemlerinizde aynı geçerli bu telefon numarasına gerekli ne ürün aldığınıza dair yazabilirsiniz.

Telefonunuz onaylandıktan sonra oyunda !mail şekilde !mail örnek123@gmail.com yazıp malinizi kontrol ettikten sonra, 
Gelen kodu !mailonay 1010101 gibi yazıp mail onayı yapmayı sağlayabilirsin.

İlk telefon onayı sonradan mail onayı yapmayı unutmayın.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Alıntı
Yönetici
Ben teşekkür ederim herhangi bir sorunuz olursa burdan yazabilirsiniz konuyu şimdilik kapatmıyorum
Osmanlı Garage Yöneticisi
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task