You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
.İflas.
Biz gece vaktinde polislerle kovalama başlatıp eğleniyorduk K.adına bakmadım hiç biri beni 3 gün banladı itirazda bulanabilirsin falan bişeyler dedi ben o gün iflas etmek istiyordum ve polislerle eğleniyorduk sunucuda sadece polisler ve biz vardık beni iflas ettirin K.adım berat1234567891
Yönetici
RE: .İflas.
hesabınız banlı iflas etmenız için hesabınızın ban süresinin dolması gerekmekte.

http://world.osmanligarage.com/banlist.php
Kayıtlı Üye
O zaman banım kalkmasını istiyorum.. ben dün polislerle eğlenerek iflas edecektim biri geldi 3 gün banlısın dedi banladı olmaz böyle şey. Polisler bizim kovalama durumundan müzdarip değildiler karşılıklı eğleniyorduk.
Kayıtlı Üye
Polisi kışkırtma & Vtech & Ovalde afk kalmak--- vtech yoktu ve ovalde de afk değildim siz her itiraza kanıt istiyonuz bende bunlara kanıt istiyorum
Kayıtlı Üye
Oyuncuyu ben banladım , bu şahıs 2kişi olarak arkadaşlar beraber takılıyorlar ( birinin adı ömer - birinin adı berat ) bu ömeri ovalde polis kovalarken berat bu kovalama esnasında ömer kaza yaparken az ilerisinde oval ortasında afk kalıp uyarı aldı benden sonra ömere ceza kesilip kovalama bitti , sonra bu berat arkadaş polise kışkırtma yaparak yakalayamazsınki , yakalayamazsınki diyerek kışkırtma yaparak çarpıyordu sonrasında beratı izlediğimde ibresinin sektiğini gördüm bundan ötürü önceden uyarıp 1000tl ceza kestiğim için 3ncü işlem olarak ban attım - arkadaşı ömer ise polise kendini kovalattırarak 2 kere izleyici geçip iflas etti olay böyledir ben tam çıkcağım esnada olduğu için bu olay elimde malesef ss veyatta mpr kaydı yok amma en kısa zamanda ' Semih Öztürk'e ' bilgi aktaracağım birine aldırdım diye biliyorum

Biz herşeye uyarı veriyoruz siz rahat durmuyorsunuz banlanmaktan başka bir işlem bıraktırmıyorsunuz kendinize karşı sonra ise ilk başta suç kabul edip sonra itiraz etmek gibi Wink ( Kısa zamanda kanıtlarını eline ulaştırmaya çalışıcam evimde internet sıkıntısı var merak etmeki hertürlü bir yolunu bulurum )
Şener BOZKURT 
En son düzenleme: 02-10-2020, 09:01 PM SenerBOZKURT.