Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ayın 14'ünde "ailevi küfür" adı altında ban yemişim. Ortada ailevi küfür yok.(?) Ben söylediğim kelimeyi ailevi küfürden sayacağınızı bilmiyordum. Üstü kapalı bir kelime, en fazla uyarılmam gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca ailevi küfür birine karşı edilmedi. Yani ortada birine özellikle edilmiş bir hakaret yok. Ben sadece grav kullananları sevmediğim için öyle bir kelime kullandım. Herhangi birine saygısızlık yapmadım. (furkan38cpn)

Orhan abicim, attığın banı gözden geçirmeni istiyorum. Böyle mi sunucuda profesyonel kitleyi sağlayacaksın? Ortada bir art niyet olduğunu düşünmek istemiyorum... Daha önce ailevi küfürden ban yediğimi hatırlamıyorum, 20 gün atmanızın sebebi hikmetini de öğrenebilir miyim?
Moderator
Öncelikle 20 gün değil 10 gün uzaklaştırma almışsınız. Sunucuda hiçbir şekilde ailevi, dini, milli küfürler affedilmez. Çok değil, 1 buçuk ay önce de ailevi küfürden uzaklaştırma aldığın için 10 gün uzaklaştırma almışsın. Lütfen daha dikkatli olalım.
[Resim: a140vxe.png]
Melich
2 Ziyaretçi
Task