Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
bu kaçıncı oldu hatırlamıyorum realshadow isimli admin yine beni banladı ne kaza yaptım nede sebebiyet verdim kimseye vurmadım araba yola bile atlamadı atacağım mpr da göreceğiniz gibi tünel rotası dönüyorum ilk turumda direğe vurduğum için araba kontrolden çıkıp YOLA ATLAMADAN çimenlerde yola gitmesin diye izleyici attım anında beni tehlikeli sürüşten banladı ben mapi kontrol edip çıktım araba yoktu kaza olmadı ama banlandım şimdi soruyorum size bu adam neden hala admin osmanlı garage olarak adminler ve bazı yöneticiler arasında örgütleşmemi var örgütleşmeyi es geçelim neden realshadow isimli admin şu oyun içerisinde sadece 10 kişiye takıntılı 
mpr dk : 10:30 dan sonrası kaza yapan sir 
banlayan realshadow 
mpr link : https://dosya.co/11rhn8yzkwzt/roys3.mpr.html

not: realshadow hariç objektif olarak gözlemeyen yöneticilerden bakılmasını rica ediyorum
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma işlemi söz konusu değildir. Karşıdan oyuncu gelmesine rağmen o şekilde geçiş yapman doğru değildir. Kaza yapıp oyuncuya kazaya sebebiyet verebilirsin, savrulabilirsin, hızlıca pit atamayıp veya izleyiciye geçemeyebilirsin. Bir sürü etmen var bu geçişte ve bundan dolayı "Tehlikeli sürüş" sebebiyle 1 gün uzaklaştırılmışsın. Sadece yol boş olup arkadan veya önden bir oyuncu gelmediğinde o geçişi yapabilirsin. Aksi takdirde yukarıda yazmış olduğum etmenler gerçekleşebilir. Herhangi bir oyuncuya çarpmamış ve kazaya sebebiyet vermemiş olmandan dolayı almış olduğun uzaklaştırma 12 saat atılmış varsayıldı ve kaldırıldı. hacimurat123131 Banı Kaldırıldı! [2.08.2024 23:22:30]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task