Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Selamün aleyküm.  Real Shadow,  bugün sunucuda oyun oynarken şahsıma bir imali söz ediyor (Mpr 41.dk53.saniye)
'de, bende cevaben kendisine herhangi bir hakaret, küçük düşürücü söz, kışkırtma olmaksızın yazıyorum 
 (44.dk 28.saniye) ve kendiside tekrar fikirlerini söylüyor kısa bir yazışma oluyor aramızda sonrasında bana seni 15 gün banlıyorum sen bir kendine gel diyor ve banlıyor. Bu davranışın kasıtlı olduğunu veyahut admin arkadaşın bu sorumluluğu yerine getirebilecek olgunluk, tecrübe ve kapasitede olmadığını zannediyorum. 2016 yılından beri bu sunucuda oyun oynuyorum,  oyuncular yöneticiler ve adminlere asla zorbalık yapmıyorum çok sinirlendiğim zamanlarda bile öfkemi kontrol ediyorum kırıcı konuşmamaya özen gösteriyorum elimden geldiği kadar. Aldığım cezayı hakedecek bir davranışta bulunmadım.  Real Shadow'un bu yaptığı yanlıştan ötürü gerekli ikaz ve yaptırımları uygulamanızı rica ediyorum. Bu yapılan yanlışın düzeltilmesini ve bu konuyla Real Shadow dışında objektif bir yöneticinin ilgilenmesini rica ediyorum.                                                                                                                                                                                                                                                                                               

https://dosya.co/gxb677e9rv7k/jadnu^Tıtffff.mpr.html
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup ayrıca sizi uzaklaştıran adminin (RealShadow) kanıtları da incelenmiştir. İnceleme doğrultusunda zaten 2 günde banlı kaldığınız için almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmıştır. SedatSahman Banı Kaldırıldı! [2.08.2024 22:37:45]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task