Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ayda bir kaç kez oyuna giriyorum düzgünce sürüyorum araba kontrolünü kaybettiğimde başkasına kaza yaptırmamak için anında !rp atıyorum. Başkasına çarpmadığım halde sözlü uyarıda bulunmadan direkt kick atıyor arkadaş, sözlü uyarıda bulunmadan neden kick atıyorsun dediğimde ise git foruma şikayet et diyip üstüne sözde "admin işine karışmak ve 'HAKARET'" sebebinden ban atıyor ortada hakaret olmamasına rağmen. MPR maalesef ki yok arkadaş hem kickleyip banladığı için, elimde sadece böyle bir ss var.

[Resim: WloNQh.jpg]
Yönetici
Sizi uzaklaştıran adminin gerekli kanıtları tarafımca izlenmiş olup uzaklaştırma sürenizin fazla atılmasından dolayı (Uzaklaştırmanız 2 gün varsayıldı.) almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmıştır. (Artvin09 Banı Kaldırıldı! [21.07.2024 10:20:36]) Ayrıca şikayet etmiş olduğunuz admine (ALB_Osman) yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

MPR: https://dosya.co/pf0z927d2v5r/WE1Y_21R_44.mpr.html

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task