Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-12-2024, 09:04 PM arws.
aga şu adminleri düzenliyonuzmu artık ne yapıyosanız adamin biri chatte spam yapıyor ve ADMİN BERKE adlı admindi adam spam yaptı sözlü uyardı chatte rahatsız olan oyuncular vardı admine neden banlamıyosun dedi rahatsız olduk dedi insiyatif diyor admin millet rahatsız olurken insiyatifim diyor admin ve hala adam devam etti spama admin görmezden geldi oyuncular rahatsızken, Sonra tünelden Eness bey s2 adlı oyuncuya ters vurdum adam arkadaşım kb np dedik sorun yok realshadow adlı admin geldi ban attı anlamıyorum hatalı olan oyunculara admin insiyatifim diyor millet rahatsız olmuşken ben orda adamla aramda 2 mesajla sorunumu çözüyorum ben ban yiyorum adminlere ne yapıyosanız artık bi düzenleyin bişeyler uygulayın(öneme alınsın)

ve + olarak realshadow adlı admin sunucuda adam bırakmıyor sw oyuncusu normalden 2 katı fazla olcakken yarısına düşüyor millet arasında çözdüğü hatalara bakmıyor direk kick ban kick ban adam kalmıyor sw de bahsettiğim berke adlı admin oyuncular rahatsızken hala adam hata yapmaya devam ederken insiyatif diyor realshadow adamlar aralarında hataları cözse bile ufak biseye bile kick ban atıyor bi adminlerle uğraşılması gerekiyor
Kayıtlı Üye
Foruma hoşgeldiniz arws,

Şikayet yerine öneride bulunmuşsunuz ? Şikayetiniz var ise kanıtınızı iletin aksi takdirde konu çöp kutusuna taşınacaktır
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
Konuya dönüş olmadığı için kilitlenip çöp kutusuna taşınmıştır
Real Shadow  8)
2 Ziyaretçi
Task