Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-21-2024, 02:58 PM hacimurat123131.
https://dosya.co/75pck0967083/tfs^Tı^q.mpr.html

pist dönerken tsi? ile karşıdan gelen araca vurdum vurmam çok doğal grip döndüğümüz için araç bizim üstümüze gelip bizde doğal olarak dışarı açılarak gittiğimiz için vurduk o sırada yarışırken içeri atamam arabayı bunun üzerine tsi? gidip bize çarpan arabaya kasıtlı vurdu ve bunun arasında ben 2 gün ban yedim RealShadow bu admin tarafından ban yedim şimdi söyleyin bana suç kimin? haklıysam o admine gereğinden fazlasını yapılmasını rica ediyorum bu 1 değil 2 değil her seferinde gereksiz kick falanda yiyorum pistte tek bir yön varsa bizede söyleyin bizde bilelim o yöne gidelim
neden gereksiz oyuncuların lafını kaale alıyor

mpr 4:39 dan sonrası
Kayıtlı Üye
sir kesinlikle kasıtlı yapmış zaten bu oyuncular hala nasıl oynuyor anlayamıyorum
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup pistte sadece sizin sürmeyeceğinizi, diğerin oyuncuların da sürebileceğini hatırlatmak isterim. Pist çift yönlü kullanılmaktadır. Bazen siz düz yarış yaparken tersten de drift atanlar veya sürenler denk gelebilir. Bu yüzden pist her zaman tek yönlü değildir. Pistte sürerken map kontrolü yapmalı, karşıdan oyuncu geliyorsa yolun sağında kalınmalıdır. Gelen şikayet üzerine admin sadece size işlem yapmış, devamındaki olaya bakmamıştır. Fakat bunun üzerine kendi hatasının farkına varmasından dolayı yine aynı gün içerisinde sonrasındaki kasıtlı çarpma olayındaki oyuncuya da uzaklaştırma işlemi uygulamıştır (Bakınız). Dikkatsizliğinden dolayı şikayet etmiş olduğunuz admine (RealShadow) yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task