Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-15-2024, 07:54 AM Ahmetcan669.
Merhaba Kolay Gelsin Sabah 10:30 gibi sunucuya sizin siteniz üzerinden jant modlu bir tofaş indirip sunucuda jant açıp 1 2 fotoğraf çekip kapatacaktım [OG]RealShadow İsimli Admine Durumu Belirttim Offline da çekebilirsin dedi offline da sunucudaki mapin açılmadığını belirttim Banın Açılınca 62 Portunda Denersin Diyip 3 Gün Banladı Normalde Jant Kullanmadığımı Herkes Bilir Eski Bir Üyeyim Zaten Banımın Açılmasını Talep Ediyorum. S2k:Ahmetcan669
Yönetici
Sizi uzaklaştıran adminden gerekli kanıtlar tarafımca incelenmiş olup herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Admin sizi tek kişilikte yapmanız için zaten uyarmış bundan sonra artık kullanmamanız gerekir fakat kullanmaya devam etmişsiniz. Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmayacaktır. 18.06.2024 10:29:43 tarihinde giriş yapabilirsiniz.

MPR: https://dosya.co/3031x5sl3q3p/ahmetca.mpr.html

Süreler:
0:40 - Jant kullanımı
2:18 - Jant kullandığın için kick
2:53 - Jant kullanmaya devam etmek

Bilgi: Tek kişilik oyunda sunucudaki layoutu açmak için öncelikle sunucuya giriş yapıp shift + u yaptıktan sonra sağ altta bulunan layout kaydet tuşuna basıp isimlendirin. Ardından sunucudan çıktıktan sonra LFS Ana menüden sırasıyla > Tek kişilik oyun > Pist > Whesthill > National Y tıklayıp kaydettiğiniz layoutu ilgili alanda tıklayın.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
4 Ziyaretçi
Task