Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-18-2024, 05:50 PM Srtolga.
1.MPR                                                                                                                                                                                                        Işıkta durur iken arkamdan samet (samet0640) adlı oyuncu arkamdan çarpıyor ve ödemiyor
1. MPR de 2:04de bana vuruyor 4:00 dakikada (boş yapma) kelimesini kullanıyor 
Ve admin herhangi bir kick işlemi yapmıyor  1.MPR:   https://dosya.co/abl7830tov9z/^Tışık2.mpr.html                                                                        
 2.MPR                                                                                                                                                                                                                       MPRyi izlemeye gidip geldiğini söylüyor yine işlem yapmıyor chatten tahaork25 - kullanıcı adlı 30. saniyede bana (şizofrenmisin) diyor RealShadow - kullanıcı adli admin yine bir işlem yapmıyor 40. saniyede ben sana işlem yapayım diyip bana belirsiz kick atıyor                     2.MPR:  https://dosya.co/i4gybiwtkz4n/hatal^Tı_adminlik.mpr.html

3.MPR
40. saniyede 3.mprde 8. saniyede bana (şizofrenmisin)  diyen adamı kicklemiycekmisin diyorum konuyu kapatalım diyip işlem yapmıyor
7:14 te chate random attığım için 8:09da sana bir işlem daha yapayım diyip yine beni kickliyor

3MPR:https://dosya.co/d0y28tfqgcbv/hatal^Tı_işlem.mpr.html 

ADMİN: RealShadow
Moderator
En son düzenleme: 05-18-2024, 05:32 PM Real Shadow.
İşlem yaptığımı anlaman için illaki atmam mı gerekiyor loglara bakılabilir
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
(05-18-2024, 05:32 PM)Real Shadow demiş ki: İşlem yaptığımı anlaman için illaki atmam mı gerekiyor loglara bakılabilir

bana kick onların logunamı işliyosun
Moderator
En son düzenleme: 05-18-2024, 06:03 PM Real Shadow.
1 - ) Chatte para istediğini görünce oyuncu atmayınca ben atmak istedim sen kabullenmedin, sonra konu üzerinden oyuncuya kör diyerek imada bulundun sonra o da boş yapma diyerek karşılık verdi işlem yapmamı istedin mpr incelemeye gittim geldim oyuncu oyunda değildi sana işlem yaptım, oyuncunun gelmesini bekledim çünkü 65 sisteminde kesilen ceza görülüp sebepler görülmüyordu son altyapı değişmesinde düzeltilmiş ilerleyen zamanlarda denedim ve uyarı verdim dikkatsiz sürüşden boş yapma dediğine işlem yapmadım ona ne derler bilemem.

2 - ) Oyuncunun yazdığı cümleyi gördüm panelini açtım bana işimi öğretir gibi neden işlem olmadığını söyledin oyuncu atmamı isteyince attım yoksa loguna uyarı vericektim taksi yapıyordu bozulmasını istemedim.

3 - ) 1nci olayda anlattığım gibi ilerleyen zamanda ceza kesince loga işleyip işlemediğini denedim sonrada loguna işlem yaptım, işlem yaptıktan sonra sen bu duruma mesajların kapalı olmasına rağmen random atarak hiç gülesim yoktu diyorsun mpr baktım kimseyle bir olay yaşamamışsın kime güldüğün belli değil üstüme alınmaktan başka ne yapabilirim alay etmek olarak düşünerek işlem yaptım çünkü en başta durumu sürükleten sensin.
Real Shadow  8)
Moderator
Admin şikayetteki tüm oyunculara ve sana doğru işlemleri uygulamış. Herhangi yanlış bir durum söz konusu değildir.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar...
NazmiNAKAMURA[OG]
OSMANLI Garage Lead ADMİN
3 Ziyaretçi
Task