Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-17-2024, 05:15 PM boraimir.
1-Ban yedim öncelikle ban yediğim için mpr alamadım kanıtı izlerseniz araçların yolda durduğunu ve herhangi bi kasıt olmadığını görürsünüz ardından oyuncuya rahatsız olup olmadığı soruluyor sorun yok şeklinde cevap alıyor ardından görevli admin 'Eggaccent' oyuncunun fikrini değiştirmek için zevkle uğraşacağım tarzında bir yazı  yazıyor userde dalgasına uğraş yazıyor anladığım kadarı ile , sonra ban yiyorum dalgasına yazdığınıda şu mpr'den anlayabilirsiniz 
mpr:https://dosya.co/xemeuumx5l49/asfkjsod^Tıjg.mpr.html 
2-Ban yeme sebebim yine hatalı bir işlem;
Log'umdan bi önceki kick yeme sebebime bakarsanız kasıtlı çarpma arkadaşımla şakalaşabilirim  o bana çarpabilir ben ona ki çarptığım kişi '35İZMİRLİ' hiç bir rahatsızlık duymazken kick yiyorum ama rahatsız olup olmadığı kickten sonra soruluyor eğer sw'de herkes izleniyosa muhakkak herkes hata yapıyodur bildiğinz üzere insanoğlu 4/4'lük bir varlık değil herkesin hataları vardır  sw 20 25 kişiyken mpr alıp hepsini tek tek izlesin o zaman görevliler
3-Bir sonraki konu ise ban geçmişime bakarsanız ters yön yanlış hatırlamıyorsam sondan 2. ban yine ne forumda nede online olarak yediğim bir bandır 
Açtığım şikayet üzerine şikayet ettiğim kullanıcı banlanmış ardından hatam aranarak 120 dakikaya yakın mpr izlenmiştir görevli tarafından 

bu useri oyundan soğutmaz mı ?
https://osmanligarage.com/showthread.php?tid=11997 
sayfayı incelerseniz hakkımda hiçbir şey yazılmamış ancak ban yemişim   
3. konu emsalinde bir olay var ise lütfen kanıtları tarafımla paylaşın 
4-Yine günlerden bir gün ovalde gidiyorum bi arkadaşın tamponundayım rahatsız etmiyorum zaten mpryi izlediğinizde anlarsınız lagdan dolayı çarpıyorum sola savruluyor ve 3 kişinin kazasına sebebiyet veriyorum ve suçun bende olduğunu söylüyorum gönüllerini alıyorum arkamızdan arabada gelmiyor yani zincirleme bi durumda yok ardından aktif görevli çıkıp mpr bakıp beni kickliyor 
mpr : https://dosya.co/7luxnf4rd8rn/şahinci.mpr.html
SÜRE : 11.50
Sözün özüne gelirsek bu kadar kasmayın ben kasıt olduğunu düşünüyorum çünkü 1 değil 2 değil velevki kasıt değil
benim gibi ban yiyen talihli arkadaşlar'ın suçu admin varken oyuna girmek mi ?
bu useri oyundan soğutmaz mı ?   
Herhangi bir kişisel problemleri varsa bana ulaştıkları halde konuşabiliriz dediğim gibi bir değil iki değil artık can sıkmaya başladı.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-17-2024, 05:18 PM Emir..
2.Konuda bahsi geçen durumdan dolayı hiç bir şikayetim yoktur.
Bunu işlem yapan arkadaşa söylememe rağmen geri dönüş alamadım.

İşlemi uygulayan Moderatör = ALB_Osman
Moderator
Konuyu ilettim boraimir mesajları silmem tamamen gereksiz yazılarda bulunmamız tekrar edersen silebilirim, çünkü benim anlatıp senin anlamadığın senin anladığın benim yanlış yaptığımı sandığın bir düşünce var.
Real Shadow  8)
Moderator
Salata ve RealShadow adlı adminlere işlem uygulanmıştır. 

İyi Oyunlar
İyi Forumlar...
NazmiNAKAMURA[OG]
OSMANLI Garage Lead ADMİN
2 Ziyaretçi
Task