Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-01-2024, 02:47 PM vigore.
tünel sonu gidiyordum, arkadan birisi vurdu vuranla birlikte öne doğru savrulduk. sonra chatten admin bana neden yavaş gittiğimi sordu bende tam yazarken banladı. tünel sonunda yavaşça giderken birden arkadan vurup ban attı kısacası.

ban geçmişimi atabilir misiniz
Kayıtlı Üye
Foruma hoşgeldiniz Vigore,
Ban geçmişiniz aşağıdaki fotoğrafdaki gibidir

[Resim: or5sfm5.jpg]
[OG]KüçükEnişte
Kayıtlı Üye
son banlanmam haksız yere oldu. itiraz ediyorum
Yönetici
Dün oyun içerisinde "Hatalı sollama + Kazaya sebebiyet vermek" ve "Uzun bodoslama gazlamak" sebepleriyle admin tarafından işlem almışsın. Yapılan oyun içi işlemlerde 10 gün içerisinde mod logunda aynı sebepten dolayı bir şey yaptıysan direkt olarak uzaklaştırılırsın. Dün almış olduğun uyarıları bugün yine tekrarını yapmışsın. Herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmayacaktır. 02.04.2024 15:32:20 tarihinde giriş yapabilirsiniz.

MPR: https://dosya.co/b78329mehior/vigore.mpr.html
Süreler:
  • 0:06.00-13.00 saniyelerinde - Terste yolun kenarında duruyorsun.
  • 17. saniyede arkadan oyuncu gelmesine  rağmen durup araç yeniliyorsun bundan dolayı oyuncu sana çarpıyor ve terse giriyor, karşıdan gelen oyuncuya da kazaya sebebiyet vermiş oluyorsun.
  • 0:49.50 Tehlikeli/dikkatsiz sürüş
  • 01:18 Tehlikeli/dikkatsiz sürüş
  • 01:24 Kaza yaptıktan sonra pit atmayıp araç yeniliyorsun.
  • 01:32-01:35 Arkadan oyuncu gelmesine rağmen yolu ortalamış bir şekilde gidiyorsun ve kazaya sebebiyet veriyorsun.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task