Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
1-) İlk olarak atacağım mpr de arkadaşla geyik muhabbetine polise çarpıyımmı gibi laflar kullanıyordum. Bu polis fazla alıngan çıktı ve arkadaş oto-spec olduktan sonra bana kovalama attı hiçbir sebepsiz(Chatbox takibi yaparsanız herşey açık, kendi suçlarımı da kabul ediyorum SaYıN hAkİm)
MPR dakikaları ve adları: 
AŞIRI RAM: Dakika 31:09 da 34PLT34(stellex) Oyuncusu arkadaşım Naughty yi kovalıyor ve bende eğlencesine kovalamaya engel olmadan takip ediyorum. 32:25 te Naughty layout a çarpıp uçuyor ve bende mesaj yazmak için ps yanında duruyorum.33:04 te arasına girmediğime rağmen bana sataşıyor ve tersliyorum olmayan birşey için.  33:04 ten sonra korna çaldıuktan sonra hareketlenityorum ve kovalama başlatıyor uyarısını yapmış olmasına rağmen!!! Bende Kin tuttuğunu düşünerek bu insan olmayan insan evladına para vermeyeceğimi söyleyip durmayıp kaçtım.Sözlerim
     (((1 kurus ceza ödememki   //////  kin tutuyorsun )))
33:40 ta Hatalı park olarak yapmadığım birşeyi değerlendiriyor ve sinirleniyorum açıklıyorum ama anlamakta istemiyor ve itliğine kaçıyorum. 34:15 te polis dediğin mesafesini koruyacak geliyor fren yapmama rağmen arkadan vuruyor. 35:15 ten sonra seviye yeni 3 oluyor ve seviye 3 te 5 teki gibi pit vuruşu atıyor düşük hızda olmama rağmen daha sonrasında [[[[hayvan gibimi vurman lazım?]]] İfadesini kullanıyorum. Ve 36:33 Ten sonra Asıl olayın patladığı yer başlıyor. Ve Sinir krizi geçiriyorum Big Grin. Araca sol tarafından hala seviye 3 iken vurduğu şekli görürseniz anlayacaksınız takla attırıyor. Yani karşısında dutysi kapalı bir admin olsaydı biryerleri yiyecekmiydi bu hareketi yapmaya?. Aşırı RAM mprsine dahil olan konular buydu.

Aşırı Ram 2 Mprsi 
Kick yedikten sonra tekrar oyuna giriyorum. Nazmi (krieger) tarafından kicklendim. 08:50 ve devamında sinirli olduğum için kovalamacada üstüne kırdım BİLEREK VE İSTEYEREK çarptım(umrumda değil). dakika 11:08 de sanki tehtid edicekte [[[ Antonie- seni de gördüm aldım plakanı ]]] diye laf atıyor. Ve istediğim oluyor  dakika 15:00 Bİr kovalamacaya giriyor ve hala hıncımı alamadım kovalamacayı başlattıktan sonra yine çarpıyorum :XD. ve sopnrasında gene kinlenip beni kovalıyor insan olmayan insan evladı. DAKİKA 16:55ve devamında ovalde attığı pit manevrasını izliyorsunuz. Ovalin TAM ORTASINDA DURUP ceza kesiyor nasıl kinse artık bu =_= daha sonrasında kick yemediğim hakaretimi ediyorum ve hapise atıyor. 5k+2.5k Görevini kötüye kullanmkatan zararım var. Chatte görebileceğiniz üzere oyuncularda bana hak veriyor **Ovalde bırakmayıp kinli şekilde polislik yapmasına**
Mpr sonunda da umursamayıp doğru birşeymiş gibi çıkışıyor oyuncuya. 
Ek olarak herhangi bir yetki/polislik alımı yaşandığında kinlenip benim ev internetime veya illegal yollardan kimlik bilgilerime erişmesi durumunda tarafınızdan *[POLIS] 34 PLT 34* e ait suç duyurusunda bulunabileceğim kişisel bilgileri tarafıma iletilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 

MPR Link: https://s2.dosya.tc/server25/gkhkk9/34makyajPaLeTi34.zip.html
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kayıtları tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (stellex) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 6hihon8.png]

Ayrıca MPR kayıtlarında chatte argo ve hakaret eden oyuncuya (Usmanaga02) ve size (necip) yapmış olduğunuz hareketler ve chatteki yazdıklarınızdan dolayı uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 2hol5e4.png]
[Resim: dkzd2ca.png]

Ayrıca şikayet etmiş olduğunuz polisin (stellex) herhangi bir yetki/polislik alımı yapılmamıştır. İddia ettiğiniz ev internetine ve ya illegal yollardan kimlik bilgilerine erişmesi durumunda suç duyurusu bulunduğunuz takdirde size kişisel bilgiler Adli ve ya İdari Kollukların müracaat etmesi durumunda sağlanacaktır.

[Resim: 3aasd1q.png] Yasal Uyarı
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren OsmanliGarage.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. OsmanliGarage.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
Yönetici
(09-14-2023, 04:42 PM)Necip demiş ki: 1-) İlk olarak atacağım mpr de arkadaşla geyik muhabbetine polise çarpıyımmı gibi laflar kullanıyordum. Bu polis fazla alıngan çıktı ve arkadaş oto-spec olduktan sonra bana kovalama attı hiçbir sebepsiz(Chatbox takibi yaparsanız herşey açık, kendi suçlarımı da kabul ediyorum SaYıN hAkİm)
MPR dakikaları ve adları: 
AŞIRI RAM: Dakika 31:09 da 34PLT34(stellex) Oyuncusu arkadaşım Naughty yi kovalıyor ve bende eğlencesine kovalamaya engel olmadan takip ediyorum. 32:25 te Naughty layout a çarpıp uçuyor ve bende mesaj yazmak için ps yanında duruyorum.33:04 te arasına girmediğime rağmen bana sataşıyor ve tersliyorum olmayan birşey için.  33:04 ten sonra korna çaldıuktan sonra hareketlenityorum ve kovalama başlatıyor uyarısını yapmış olmasına rağmen!!! Bende Kin tuttuğunu düşünerek bu insan olmayan insan evladına para vermeyeceğimi söyleyip durmayıp kaçtım.Sözlerim
     (((1 kurus ceza ödememki   //////  kin tutuyorsun )))
33:40 ta Hatalı park olarak yapmadığım birşeyi değerlendiriyor ve sinirleniyorum açıklıyorum ama anlamakta istemiyor ve itliğine kaçıyorum. 34:15 te polis dediğin mesafesini koruyacak geliyor fren yapmama rağmen arkadan vuruyor. 35:15 ten sonra seviye yeni 3 oluyor ve seviye 3 te 5 teki gibi pit vuruşu atıyor düşük hızda olmama rağmen daha sonrasında [[[[hayvan gibimi vurman lazım?]]] İfadesini kullanıyorum. Ve 36:33 Ten sonra Asıl olayın patladığı yer başlıyor. Ve Sinir krizi geçiriyorum Big Grin. Araca sol tarafından hala seviye 3 iken vurduğu şekli görürseniz anlayacaksınız takla attırıyor. Yani karşısında dutysi kapalı bir admin olsaydı biryerleri yiyecekmiydi bu hareketi yapmaya?. Aşırı RAM mprsine dahil olan konular buydu.

Aşırı Ram 2 Mprsi 
Kick yedikten sonra tekrar oyuna giriyorum. Nazmi (krieger) tarafından kicklendim. 08:50 ve devamında sinirli olduğum için kovalamacada üstüne kırdım BİLEREK VE İSTEYEREK çarptım(umrumda değil). dakika 11:08 de sanki tehtid edicekte [[[ Antonie- seni de gördüm aldım plakanı ]]] diye laf atıyor. Ve istediğim oluyor  dakika 15:00 Bİr kovalamacaya giriyor ve hala hıncımı alamadım kovalamacayı başlattıktan sonra yine çarpıyorum :XD. ve sopnrasında gene kinlenip beni kovalıyor insan olmayan insan evladı. DAKİKA 16:55ve devamında ovalde attığı pit manevrasını izliyorsunuz. Ovalin TAM ORTASINDA DURUP ceza kesiyor nasıl kinse artık bu =_= daha sonrasında kick yemediğim hakaretimi ediyorum ve hapise atıyor. 5k+2.5k Görevini kötüye kullanmkatan zararım var. Chatte görebileceğiniz üzere oyuncularda bana hak veriyor **Ovalde bırakmayıp kinli şekilde polislik yapmasına**
Mpr sonunda da umursamayıp doğru birşeymiş gibi çıkışıyor oyuncuya. 
Ek olarak herhangi bir yetki/polislik alımı yaşandığında kinlenip benim ev internetime veya illegal yollardan kimlik bilgilerime erişmesi durumunda tarafınızdan *[POLIS] 34 PLT 34* e ait suç duyurusunda bulunabileceğim kişisel bilgileri tarafıma iletilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 

MPR Link: https://s2.dosya.tc/server25/gkhkk9/34makyajPaLeTi34.zip.html

Forum kurallarının 4. Maddesini ihlal ettiğiniz için 5 gün forumdan uzaklaştırılıyorsunuz.

4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici, argo ya da küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.
1 Ziyaretçi
Task