Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
son dakikadan beni s2 (kaan12savas) izleyebilirsiniz. şikayet edillen. s2 stellex

bakın abicim kafayı yiyicem. suç biraz sizde o göbek oraya yapılmaz. ben 140 max hız sınırı ile paşa paşa vtec fzr'm ile ilerlerken,
admin yani ALB_Osman - kavşaktan dönüyor. 140 ile giderken yol hakkı binevi benimken ALB_Osman - birden kavşakta 0.5sn durup beni beklemeden karşıya geçmeye yeltendi, bende hiç frene basmadım çarptım. sonra arkamızdan gelen stellex ben durduğum yerde bana chase attı. araya iki tane city soktum kendimi yakalatmadım. adam yol hakkı onun kazaya sebebiyet verdin dedi bana. (adminde suç varsa onada atın lütfen ayrı foruma atmak ile uğraşamadım.) 

iyi forumlar

MPR LİNKİ https://s2.dosya.tc/server25/jne3jk/_3stellex__7-.rar.html
FULL RPM FZR PILOT +299 K/MH!!
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup 4:24'de ada etrafında dönen oyuncu mevcut. Dönel kavşaklarda geçiş üstünlüğü kavşak içerisindeki araçlara aittir. Senin de çok hızlı olmandan dolayı ve onunda dikkatsizliğinden dolayı 4:25'de kaza kaçınılmaz olmuş. Yaşanan bu olaydan dolayı polis size kovalamaca başlatıyor. Sağa çekip duruyorsunuz fakat polis sizi yakalamaya çalışırken kaçmaya başlıyorsunuz. Burada size chatte "döner öncelikli her zaman" yazılıyor. Bu yüzden zaten polis kovalamaca başlatmıştır. Orada dursaydınız muhtemelen polis sizi sadece uyaracaktı. Yaşanılan bu olayla ilgili yerde gerekli layout düzenlemesi yapıldı ve tekrar eski haline geri getirildi. Oyuncuların dikkatsizliği sebebiyle orada bulunan ada artık kaldırıldı. Bu konudan hiçbir oyuncu veya polise işlem yapılmamıştır. Lütfen sizde daha dikkatli olun.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task