Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
polis berk yanından 310 geçtiğim halde kovalamadı  mpr linki https://s2.dosya.tc/server25/ybjtb8/KOVALAMADI.rar.html

polisin s2 Paralox 

benim s2 kaan12savas
FULL RPM FZR PILOT +299 K/MH!!
Kayıtlı Üye
merhaba konuya bir açıklık getireyim polis wp grubundan yöneticilere sorduğumda kovalamak zorunlu değil dediler boşuna forum açmışsın Smile
OSMANLI GARAGE MODERATOR

Discord : paralox
Kayıtlı Üye
(07-20-2023, 08:38 PM)Paralox demiş ki: merhaba konuya bir açıklık getireyim polis wp grubundan yöneticilere sorduğumda kovalamak zorunlu değil dediler boşuna forum açmışsın Smile

beni bağlamaz her halükarda kovalamak zorundasın ozaman pol kapatcan kanki
FULL RPM FZR PILOT +299 K/MH!!
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-21-2023, 04:57 AM 0shiva.
(07-20-2023, 08:53 PM)012kaan demiş ki:
(07-20-2023, 08:38 PM)Paralox demiş ki: merhaba konuya bir açıklık getireyim polis wp grubundan yöneticilere sorduğumda kovalamak zorunlu değil dediler boşuna forum açmışsın Smile

beni bağlamaz her halükarda kovalamak zorundasın ozaman pol kapatcan kanki

Fzr araç kovalamak zorunlu değil.Ayrıca yönetim ekibine de sordu arkadaş. Kovalamayacaksan kapat diye bir şey yok.
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Kayıtlı Üye
Polisin her gördüğünü kovalama diye bı zorunluluğu yok.
BORDOBERELİ   

Omer-ul Faruk#9721

omerfaruk2239
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup FZR kullanıyorsunuz ve 310 ile polisin yanından geçiyorsunuz. Polis ise FXR kullanıyor ve 310 ile yanından geçerken polisin ise hızı sadece 155.
Polisin aracı FZR olsaydı sizi kovalaması gerekirdi fakat FXR olduğu için kovalamasına gerek yoktur.

Şikayet etmiş olduğunuz polis (PARALOX) herhangi bir olumsuz/yanlış bir şey yapmamıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task