Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-09-2023, 12:59 AM ahmetoremen.
ROLL nickli polis olan arkadaş ters yönden gelip önüme kırıyor. Daha sonra da sebepsiz yere kovalama başlatıp hapise atıyor arabamda hiç sigara yoktu ve ehliyet puanım da yetiyordu. Kısacası hiç bir nedeni yoktu. Nedenini sorduğumda da dalga geçer gibi "gidin istediğiniz yere şikayet edin" diyor.

https://www.mediafire.com/folder/h36pjflj0u1qi/Roll+Şikayet

3.14.25 dakikasında olay başlıyor.
Kayıtlı Üye
Asla kasıtlı vurma yoktur arkadaş abartiyor kendisi ve arkadaşı polisi kiskitmaktan polisle dalga geçmekten ve arkadaşını kovalarken önümde bilerek frenleme sinden dolayı yani kovalamaya karismtak 1 dakka hapis arkadaşına uyari vercekken yakalandı halde kaçıyor ben parası gitmesin diye tehlikeli surusten uyari vericem kaçıyor sonra 1 dakika haiz dur ihtarina uymamak yakalanınca kacmak para için diyor şikayet açan arkadaş ben ona 25 k yolladim kendileri akıllarına benimle uğraşmaya çalıştılar bende hak ettikleri neyse o şekilde cezalarini verdim mpr mevcut asla kasitli vurma vs yoktur dedim gibi kendileri kışkırtıyorlar beni izleyebilirsiniz tesekutler
Kayıtlı Üye
(07-09-2023, 01:01 AM)gokhandogan38 demiş ki: Asla kasıtlı vurma yoktur arkadaş abartiyor kendisi ve arkadaşı polisi kiskitmaktan polisle dalga geçmekten ve arkadaşını kovalarken önümde bilerek frenleme sinden dolayı yani kovalamaya karismtak 1 dakka hapis arkadaşına uyari vercekken yakalandı halde kaçıyor ben parası gitmesin diye tehlikeli surusten uyari vericem kaçıyor sonra 1 dakika haiz dur ihtarina uymamak yakalanınca kacmak para için diyor şikayet açan arkadaş ben ona 25 k yolladim kendileri akıllarına benimle uğraşmaya çalıştılar bende hak ettikleri neyse o şekilde cezalarini verdim mpr mevcut asla kasitli vurma vs yoktur dedim gibi kendileri kışkırtıyorlar beni izleyebilirsiniz tesekutler

asıl olarak sen kasıtlı fren yaparak bize kaza yaptırıyorsun ve sırf inat yapıp beni durdurabilmek için boş yere kovaladın ve önüme kırıp zorla kaza yaptırıp durdurdun. 
https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=11431 Bu arkadaşın şikayetini de izle ve oku.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (gokhandogan38) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 3deux1v.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task