Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
https://dosya.co/hwne5qiq00ie/orxan_^Tşikayet.mpr.html

16:51.90 dakikasından sonra izleyin hiçbir şey yapmadım kovalamaca açtı. üslubumu bozmadan uyardım neden kovalamaca açtın dedim. dediklerime cevap vermedi. 15 sigaramdan ve 2.500 tl paramdan oldum. bunun gibileri polis yapıyorsunuz birde.
QRAQADIL s2 si
Yönetici
mprdeki olayda neden ceza yediniz. ceza sebebiniz tam olarak ne yazıldı ?
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-10-2023, 06:59 AM ORHAN034.
Mpr de de gözüktüğü üzere oyuncunun ters yön yaptığı görülmektedir. Ben hapis taraflarında park halindrydim bilgisayarımda problem vardı onu halletmeye çalışıyordum. O sırada oyuncunun ters yön yaptığını görüp kovalama başlatıyorum Bunu anlamak zor olamaz ..

Bunun gibiler oyuncu oluyor birde....
DISCORD: ORXAN#7316
Kayıtlı Üye
(06-09-2023, 11:27 PM)Volkan Ö. demiş ki: mprdeki olayda neden ceza yediniz. ceza sebebiniz tam olarak ne yazıldı ?

ters şerit + 15 sigara
Kayıtlı Üye
Ters yön + Kaçak sigara ( 15 adet ) logdanda bakabilirsiniz.
DISCORD: ORXAN#7316
Yönetici
Mpr kaydı incelenmiş olup, aşşğıdaki resimde açıkça görüldüğü üzere polisin üstüne doğru giderek ters yönden seyir etmişsiniz.

[Resim: gsgdf.png]

Bu durumda polis de sizi ters yön yapmak durumundan kovalamaca başlatmıştır. Yakalama sonucunda gbt yaparak üzerinizdeki kaçak sigaralarıda tespit edip cezai işlem uygulamıştır.

Herhangi bir haksız kovalama işlemi yoktur.

İyi Oyunlar...
İyi Sürüşler...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi
Task