Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Saygıalrımla; 

08,062023 tarihinde 61 portunda oyundayken Allah akarşı küfürler aileme hakaretler edilidi yazdığım raporun altında detaylı olarak mpr ve shot koyulacaktır.Laruqen admini oyuna girdi defalarca kez uyardım bak oyuncu Allah a küfür etti aileme küfür etti bırak tepkiyi umursamadı bile mpr da göreceksinizdir admin olarak savunmada mpr al git ticket aç diyecek ticket bugün yine itiraz etmeme rağmen itiraz botu hata veriyor kayıtlardan bakılabilir oyunculara sizi şikayet edeceğim dememe rağmen selamımızı da söyle gibi laflar etti bende Allah a hakaret olmaz dediğim için tekrar Allah aküfür eden oyuncu not da beliteceğim Allah ın bekçisi misin dedi bunun üzerinde bütün günün birimiyle ananın da  dedim bu olaylar mpr da var ve lauren admin in gözünün önünde oluyor uyarıyorum umursamıyor tahmin edin ne oluyor ben bu son sözü deyip çıktığımda beni banlıyor diğer iki kişiyle ilgili bilgi dahi almıyor üstüne üstlük annesine küfür etmediğim halde sadece  ANANIN DA ( Allah a hakaret olmaz dediğim için tekrar Allah aküfür eden oyuncu not da beliteceğim Allah ın bekçisi misin dedi bunun üzerine) 5 GÜN AİLEVİ HAKARETTEN BAN YEDİM . 

Şikayetçi: WÚñDÈRWÙFFÈR Admin:Laruqen 

mpr ve foto atamıyorum buraya Dr.Nowzaradan#9104 dc den yazarsanız mpr ve shot ları anlık hemen atacağım
Yönetici
En son düzenleme: 06-08-2023, 10:47 PM enesbey5858.
Discorddan bize ulaşın.
https://discord.gg/EuE5z77
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task